اعزام اکیپ پزشکی دکتر رهنمون به مناطق محروم بیجار/ محرومیت زدایی از جنس درمان

Submitted by webmaster on 05/28/1398 - 14:15
توسط سپاه بیجار انجام شد؛
صبح امروز با بدرقه مسوولان یک اکیپ پزشکی متشکل از پزشک ، ماما و کارشناس تغذیه جهت ویزیت رایگان مردم مناطق محروم به منطقه جعفرآباد اعزام شد.
اعزام اکیپ پزشکی دکتر رهنمون به مناطق محروم بیجار/ محرومیت زدایی از جنس درمان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سید مرتضی میرآقایی در بدرقه این تیم پزشکی ضمن تبریک عید سعید غدیر خم اظهار داشت: یکی از اهداف انقلاب اسلامی، بالا بردن سطح سلامت و ایجاد شرایط لازم برای دسترسی عادلانه و فراگیر آحاد مردم به خدمات بهداشتی درمانی مناسب بود.

 

 

وی با بیان اینکه توسعه خدمات بهداشتی و درمانی یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است، افزود: یکی از برنامه های محرومیت زدایی در منطقه محروم جعفرآباد ویزیت رایگان بیماران و شناسایی آنها و معرفی به مراکز درمانی مجهز جهت مداوا است.

 

 

فرمانده سپاه بیجار گفت: تیم پزشکی شهید رهنمون متشکل از پزشک ، ماما و کارشناس تغذیه است که طی یک روز با حضور در روستای جعفرآباد ، میدان مظفرخان و حسین آباد به ویزیت رایگان بیماران می پردازد.

 

 

وی با اشاره به خدمات بسیج جامعه پزشکی ، بیان داشت: از مهمترین اهداف بسیج جامعه پزشکی خدمت به مردم مناطق محروم و ارائه خدمات پزشکی و درمانی رایگان است.

 

 

میرآقایی ضمن قدردانی از همکاری شبکه بهداشت و درمان بیجار بیان داشت: امیدواریم با تلاش بیشتر شاهد رفع محرومیت در شهرستان بیجار باشیم.

Image removed.

Image removed.Image removed.Image removed.

انتهای پیام/7727