شما اینجا هستید

دیدار فرمانده سپاه کردستان بامسوولین پزشکی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سید صادق حسینی عصر امروز در بازدید از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کردستان از خدمات و تلاش های شبانه روزی کادر بهداشت و درمان استان در خط مقدم مقابله با کرونا تقدیر کرد.
 

وی اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس یکی از موضوعاتی که جمهوری اسلامی در آن پیشرفت داشت مبحث پزشکی بود و جنگ باعث شد در رشته های مختلف پیشرفت کنیم که حوزه پزشکی و بهداشت و درمان یکی از این حوزه هاست.

 

سردار حسینی در ادامه گفت: جامعه بهداشت و درمان سربازان خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و همه ما به آنان افتخار می کنیم.

 

وی افزود: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام "جهش تولید"نامگذاری شد امیدواریم  شاهد جهش در حوزه پزشکی و بهداشت باشیم.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان نمود: بهداشت و درمان کشورمان نشان داد که یکی از مؤلفه های قدرت نظام اسلامی ایران هستند و این امر مهم در رصد کشورهای اروپایی به خوبی نشان داده شده است.
 

 در ادامه فرزین رضاعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز در این دیدار گفت: در این شرایط کسی به ما سربزند خودش یک ریسک است و این تقدیر برای ما خیلی ارزشمند است.

 

رضاعی اظهار کرد: کشورمان در شرایط سخت اقتصادی و تحریم شدید است اما مردم ایران در این شرایط تحریم اقتصادی, دارویی و پزشکی و هجمه گسترده رسانه های ضدانقلاب در چند جبهه در حال جنگ است.

 


وی افزود: هم اکنون در یک جنگ قرار داریم و در این بازه زمانی ملت ایران ثابت کردند که شگفتی ساز هستند.

 


وی خاطرنشان کرد: اگر نگاهی مقایسه ای با کشورهای دیگر داشته باشیم ایتالیا با زیرساخت ها, بدون تحریم و درآمد سرانه بالاتر از مردم ایران نتوانسته است به اندازه ایرانیان موفقیت داشته باشد و این نشانه همت والای ایرانیان است.

 


رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار کرد: سیستم بهداشتی و درمانی ما افتخار آفرینی کردند و عملیات های آن ها همچون عملیات های دفاع مقدس در تاریخ این سرزمین برای آیندگان ثبت خواهد شد.

 


رضاعی افزود: همدلی بیشتری اتفاق افتاده است و این همدلی غیر از دوران دفاع مقدس نمونه ای نداشته است.

 


وی خاطرنشان کرد: تولیداتمان جهش پیدا کرده است و در آینده ای نزدیک در تولید الکل و ماسک های ویژه خودکفا خواهیم شد و حرف برای گفتن خواهیم داشت.

 


رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در ادامه سخنان اظهار کرد: سپاه جزو نهادهایی بوده که بی دریغ به ما کمک کرده است و در کنار ما در تمام شهرستان ها حضور داشته است.

 

توحید رستمی مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان نیز در این مراسم به تشریح فعالیت های گروه های جهادی بسیجیان اشاره کرد و گفت:  در دو کارگاه روزانه 2هزار و 500 عدد ماسک تولید می کنیم و یک کارگاه تولید مواد ضدعفونی با ظرفیت 8 هزار بطری شروع به کار کرده و امشب اولین بخش تولیدات این کارگاه توزیع خواهد شد.

 


وی تصریح کرد:تاکنون 3 هزار شیلد پزشکی را تولید کردیم و در اختیار مراکز درمانی قرار خواهد گرفت.

 


اهدای 400 البسه بیمارستانی و تقدیر از مجموعه مدیریتی و کادر درمانی استان پایان بخش دیدار نوروزی فرمانده سپاه بیت المقدس از دانشگاه علوم پزشکی کردستان بود.

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار