شما اینجا هستید

برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی شهدای مدافع سلامت در کردستان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اعلام عملیات دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی شهدای مدافع سلامت که همزمان با چند استان کشور در کردستان برگزار می شوداظهار داشت: در ادامه اقدامات یک ماه گذشته سپاه بیت المقدس کردستان در خصوص مبارزه با ویروس کرونا،  این رزمایش از فردا در استان آغاز به کار خواهد کرد.

 

 

 سردار حسینی عنوان کرد: در یک ماه گذشته اقدامات خوبی در جهت پاکسازی معابر و خیابانها توسط تجهیزات جنگ نوین سپاه بیت المقدس کردستان انجام شده که مثمر ثمر بوده است.

 

 

وی گفت: ‌در این رزمایش بوسیله یگان های تابعه سپاه، ارتش و نواحی با همه امکانات در ادامه استمرار اقدامات گذشته کار ضدعفونی معابر و خیابانها، تست غربالگری، توزیع بسته های معیشتی، توزیع رایگان ماسک و ... انجام خواهد شد.

 

 

وی با اشاره به  سازماندهی 13هزار و 378 نفر از بسیج مردمی استان برای مقابله با کرونا افزود: با احتساب نیروهای دیگر در قالب گروه‌های مختلف در مجموع بیش از 16 هزار نفر برای کمک به خروج استان از کرونا بسیج شده‌ است.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از پیش‌بینی ایجاد 6 نقاهتگاه در سطح استان توسط سپاه بیت‌المقدس خبر داد و گفت: یکی از این نقاهتگاه ها هم اکنون در سنندج فعال است و دومی هم به زودی آماده فعالیت خواهد شد.

 

 

سردار حسینی اظهار کرد: در شهرستان‌های سقز، بانه مریوان و سروآباد هم اردوگاه‌های راهیان نور به نقاهتگاه بیماران کرونایی تبدیل می‌شود تا در صورت لزوم در اختیار بهداشت و درمان استان قرار بگیرد.

 

 

وی گفت: سپاه بیت‌المقدس در راستای کمک به بخش بهداشت و درمان و مقابله با بیماری کرونا 519 تخت در سطح استان را مهیا کرده‌ایم.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار