شما اینجا هستید

دیدار فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با امام جمعه سنندج

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان به ‌مناسبت سال نو با ماموستا فایق رستمی امام جمعه سنندج  دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

ماموستا رستمی در این دیداربا تبریک فرا رسیدن سال نو و معراج پیامبر عظیم الشان اسلام  اظهار کرد:شیوع ویروس کرونا جدایی از اینکه مردم را با مشکلات زیادی مواجه کرده است و حتی تعدادی از هموطنانمان را در  این راه از دست دادیم اما این ویروس یک بار دیگر به تمام دشمنان ثابت کرد که ملت ایران با یک دلی و وحدت در تمام مشکلات پیش آمده کنار هم خواهند بود.

 

 

وی در ادامه همه مسولین را برای تلاش در جهت رفع مشکلات محرومین  و نظم و انسجام در امور محوله رهنمون کرد.

 

 

ماموستا رستمی گفت:حقیقتا جامعه پزشکی این استان این روزها با تمام  توان تلاش می کنند تا بتوانند از شیوع این بیماری جلوگیری کند که تلاش همه کارکنان و مسوولین علوم پزشکی قابل تقدیر است.

 

 

امام جمعه سنندج با اشاره به شایسته سالاری  بسیاری از مسوولین در این استان عنوان کرد: سپاه بیت المقدس به مانند همیشه در جهت آرامش و آسایش مردم گام بر می دارد و همیشه خود را از مردم دانسته و در شرایط سخت در کنار مردم مشغول به خدمت رسانی بوده است که این امر مهم و ارزشمند قابل تقدیر خواهد بود.

 

 

در ادامه فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: تمامی همکاران ما در شهرستانها  از روز اول ورود این بیماری تلاش می کنند تا درد و آلام مردم در این مورد کم شود و سپاه خود را از مردم می داند و در جهت کمک رسانی به مردم همیشه آماده خدمت خواهد بود.

 

 

وی گفت: این بیماری با درگیر کردن تمام اقشار تاثیرات زیادی بر جامعه  گذاشته است که ما بخاطر سلامت همه مردم اقداماتی را هم در بخش  درون سازمانی با تشکیل جلسات با علوم پزشکی  و هم  برون سازمانی با ضد غفونی کردن خیابان ها و راه اندازی واحد های تولید ماسک و البسه بیمارستانی در راستای جلوگیری از شیوع این بیماری و کمک به مردم اقدام نموده ایم.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود:سپاه  کردستان در این راستا توانسته است در بخش آموزش به اقدامات خوبی از جمله چاپ بنر،تهیه و نشر کلیپ های آموزشی در فضای مجازی، تشکیل قرارگاه عملیات روانی، وتهیه حدودا هزار قلم بسته  معیشتی توسط پایگاهها و حوزه ها و توزیع آن در بین مردم اقدام کند.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه گفت: تا به امروز 18 کارگاه تولیدی تهیه ماسک توسط نیروهای جهادی در استان راه اندازی شده است که تولیدات این کارگاه ها تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی در اختیار داروخانه ها و مراکز مجاز توزیع قرار گرفته است.

 

 

سردار حسینی اظهار کرد: کمک به هلال احمر،علوم پزشکی و کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازماندهی 18 هزار نفر در دو بخش جهادی از دیگر اقدامات ما در جهت خدمت رسانی به مردم در این حوزه بوده است.

 

 

وی به غربالگری خانه به خانه مردم اشاره کرد و گفت:با تشکیل 300گروه  جهادی در کنار علوم پزشکی کار غربالگری مردم  را انجام خواهیم داد تا اگر کسی هم به این ویروس مبتلا شده باشد بتوانیم به آنها امداد رسانی و کمک کنیم .

 

 

سردار حسینی در پایان گفت: امیدواریم با استقاده از ظرفیت و توانمندی‌های غنی نیروهای مسلح در کنار کادر زحمت کش علوم پزشکی ، هر چه زودتر شاهد قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و بازگشت آرامش کامل به جامعه باشیم که این مهم نیازمند همکاری مردم شریف ایران اسلامی است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار