شما اینجا هستید

ضد عفونی شهر دهگلان در مقابله با بیماری کرونا توسط گروههای جهادی بسیج ورزشکاران

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، در راستای مقابله با بیماری کرونا به همت بسیج ورزشکاران ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان و با همکاری اداره ورزش و جوانان 22 هیئت ورزشی شهرستان اقدام به ضد عفونی معابر و سطح شهر دهگلان نمودند.

 

 سرهنگ پاسدار محمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان بیان داشت: در راستای مقابله با بیماری کرونا  تیم های جهادی بسیج  مساجد و محلات و تیم جهادی ورزشکاران و هیئتهای ورزشی شهرستان هر شب اقدام به ضد عفونی و گند زدایی سطح شهرستان می نمایند.

 

وی افزود: با توجه به کمبود ماسک و نیاز مردم شهرستان، ناحیه مقاومت بسیج دهگلان با راه اندازی کارگاه تولیدی ماسک به همت گروههای جهادی و بسیج دانش آموزی توانست با تولید روزانه 700 عدد ماسک این مشکل را در شهرستان حل نماید.

 
امانی تأکید کرد: حفظ سلامت مردم امری بسیار مهم است و باید تک‌ تک افراد جامعه نسبت به حفظ سلامت فردی خود نهایت دقت و توجه را داشته باشند و به توصیه‌های بهداشتی به‌ طور کامل عمل کنند.

 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان اظهار داشت: همراهی و همکاری تمامی سازمان‌ها و نهادها برای مقابله با شیوع ویروس کرونا امری بسیار مهم است تا بتوانیم  این ویروس را شکست بدهیم.

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار