شما اینجا هستید

حضور فرمانده سپاه بیت المقدس در اولین لحظات تحویل سال در پایگاه های عملیاتی استان کردستان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز در اولین لحظات تحویل سال نو  در کنار نیروهای جان برکف مرزدار حضور پیدا کرد.

 

 

سردار حسینی ایمان و تعهد را لازم و ملزوم هم دانست و عنوان کرد: همه ما سرباز ولایت فقیه هستیم و زیربنای امنیت کشور از این نقطه آغاز شده و این وظیفه مهم و سنگین و حفظ و تداوم امنیت و وضعیت کنونی، بر عهده رزمندگان مرزدار عزیز است که در این راه از هیچ کمکی حتی به قیمت جان عزیزشان برای آرامش مردمان این سرزمین دریغ نکرده اند.

 

وی افزود: امروز این امنیتی که در جای جای میهن عزیزمان برقرار است را مرهون چشمان بیدار و شب‌ زنده‌دار رزمندگان مرزداری  هستیم و اگر فداکاری، ایثار، جوانمردی و دلاوری این نیروها نبود، دشمن به درون کشور ورود پیدا کرده و باعث نا امنی در درون شهرها می شد.

 

 

سردار حسینی در ادامه عنوان کرد: مرزداران سپاه ، چشمان بیداری هستند كه شبانه روز از نماد حاكمیت ملی این كشور یعنی مرزهای پهناور آن مراقبت و محافظت می كنند تا ملت ایران بتوانند معنای واقعی امنیت را دریابند.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان،ضمن تشکر از این عزیزان جان برکفان و خانواده آنان یاداور شد: مردم ایران به داشتن چنین  پاسداران شجاع،دلاور و ایثارگر که در مرزهای نظام اسلامی دفاع می‌کنند به خود می‌بالند.

 

وی در پایان عنوان کرد: ایران اسلامی ، امروز وامدار قهرمانانی است كه در راه افزایش امنیت در روزهای سرد و گرم با قلبی كه دعاهای مردم ایران زمین به آنان قوت می بخشد، خدمت می كنند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار