شما اینجا هستید

تولید روزانه بیش از هزار و 200 عدد ماسک توسط سپاه قروه در سریش آباد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، با شیوع ویروس کرونا و با توجه به کمبود ماسک در شهرهای مختلف کشور ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه اقدام به تولید ماسک در شهر سریش آباد نمود.

 

 

بر اساس این گزارش این حرکت جهادی با مدیریت بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان شهر سریش آباد اجرایی می شود .

 

 

در همین رابطه سرهنگ محمد رضا مومنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در جریان بازدید از این کارگاه و در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: همزمان با شیوع ویروس کرونا ، ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه وارد عمل شده است و در شر سریش آباد اقدام به ایجاد کارگاه تولید ماسک نموده ایم.

 

وی افزود: روزانه در این کارگاه بیش از هزار و 200 عدد ماسک از جنس پارچه تترون تولید می شود.

 

 

به گفته مومنی این اقدام جهادی همراه با همکاری و کمک خیرین بوده است که در تهیه پارچه سپاه قروه را نیز یاری کرده اند.

 

 

مومنی به ضدعفونی و گندزدایی در سطح شهر قروه اشاره نمود و بیان داشت: در کنار این اقدامات تمامی تجهیزات کشاورزی در ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه قرار داده شده اند و در عملیات ضدعفونی و گندزدایی فضای شهر وارد می شوند. 

 

 

مسعود معتمدی مسئول مرکز بهداشت قروه نیز در جریان بازدید از این کارگاه در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: تنها راه برای شکست کرونا در خانه ماندن و حذف تردد های غیرضروری و رعایت نکات بهداشتی است.

 

 

وی ادامه داد: در مجموعه بهداشت و درمان تمامی نکات آموزشی از طریق فضای مجازی به مردم اطلاع رسانی شده است و هم اکنون تلاش ما برای کاهش تجمعات و تعطیلی بازار و مقابله با این ویروس خطرناک است.

 

 

گفتنی است بر اساس آخرین آمار هم اکنون 9 نفر در شهرستان قروه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان شهید بهشتی بستری هستند و یک نفر نیز به دلیل ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده است.

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار