شما اینجا هستید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه خبرداد:

اهدای ۵۰ سری جهیزیه به نوعروسان قروه‌ای

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  امروز و به همت بسیج سازندگی ۵۰ سری جهیزیه به ۵۰ نوعروس شهرستان قروه اهداء شد.

 

سرهنگ محمد رضا مومنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قروه در مراسم اهدای این جهیزیه‌ها گفت: همزمان با فرارسیدن سال جدید مراسم معنوی اهدای ۵۰ سری جهیزیه به ۵۰ زوج نوعروس و داماد بسیجی صورت گرفت.

 

وی با بیان اینکه ارزش تقریبی این جهیزیه‌ها در مجموع ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است افزود: هر سری از این جهیزیه‌ها دارای ارزش ۱۵۰ میلیون است.

مومنی خاطر نشان کرد: این طرح با مدیریت سپاه و بسیج سازندگی در امر خدمت رسانی و کمک به محرومین و محرومیت زدایی در جامعه اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: این هدایا شامل یخچال، فرش، جارو برقی، اجاق گاز، ماشین لباس شویی، سردیس آشپزخانه و پتو به ارزش هر سری جهیزیه ۱۵۰ میلیون ریال است.

به گفته مومنی اهدای جهیزیه‌ها به منظور ترویج سنت حسنه ازدواج آسان و کمک به زوج‌های جوان بسیجی در شروع زندگی جدید؛ حمایت از بسیجیان و خدمت رسانی که از جمله وظایف ذاتی سپاه است، صورت گرفته است.

 


وی با ابراز امیدواری از ارائه خدمات در آینده نزدیک به جونان از فرماندهی سپاه بیت المقدس استان در جهت تهیه این جهیزیه‌ها قدردانی نمود و بیان داشت: خداوند منان را شاکریم که توفیقی شد تا در ارائه این خدمات سربلند باشیم.
 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار