شما اینجا هستید

شاه بیت بیانیه گام دوم انقلاب امید است

به گزارش  خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  حجت‌الاسلام علی جعفرنژاد در نشست فرمانده سپاه بیت‌المقدس با مسئولان سپاه‌های شهرستان‌های کردستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تاکید بر ضرورت حضور حداکثری و مشارکت بالا در انتخابات اظهار داشت: شاه‌بیت بیانیه گام دوم انقلاب در سایه عنایت و فضل الهی، امید واری زیادی در بین ملت ایران برای حل مشکلات ایجاد کرده است.

 

 

وی گفت: در اوایل انقلاب  بسیاری از دشمنان دست نشانده ما با تمام تلاشی که داشتند می خواستند انقلاب را دچار فروپاشی کنند اما چون این انقلاب اراده خدا بود دشمن هرگز نتوانست به آن ظربه وارد کند.

 

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه  زمان استیصال ابرقدرت‌های غربی هم نزدیک است،عنوان کرد: فشار دشمن مبنی بر اینکه سال‌های پایانی انقلاب است و این انقلاب هرگز  به چهل سالگی نمی‌رسد به جایی نرسید و دشمن به خوبی فهمید که هرگز نمیتواند جلوی نیروی انقلابی در ایران اسلامی ایستادگی کند.

 

 

وی به فرموده رهبر معظم انقلاب اشاره کرد وافزود: ملت ایران با حضور و مشارکت حداکثری خود در انتخابات در این برهه حساس یک  بار دیگر مشت  محکمی  بر دهان یاوگویان این انقلاب خواهند زد و به همه ابر قدرت ها ثابت میکنند که هرگز به اهداف شوم خود در براندازی این نظام نخواهند رسید.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی تا به امروز  «قاطعانه» جلوی بزرگ‌ترین و قلدرترین ابرقدرت دنیا ایستاده و قدرت انقلابی و مردمی خود را به همگان نشان داده است.

 

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه دشمنان در این آستانه انتخابات با عملیات روانی به‌دنبال ناامید کردن مردم و شایعه‌پراکنی هستند، عنوان کرد: از همه اقشار مختلف مردم و جوانان انتظار می‌رود در دوم اسفندماه برای خلق حماسه و مشارکت بالا در انتخابات، «حضور گسترده» داشته باشند.

 

 

وی در ادامه به راهکار قوی‌شدن در برابر دشمنان  اشاره کرد و گفت: وقتی حدود 90 نفر از نمایندگان مجلس فعلی به‌دلیل فساد اقتصادی برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس تأیید نشدند این به دان معنا است که همگی میخواهیم نمایندگانی انقلابی در راس کار باشند  و مردم بدانند  اگر امروز دچار مشکل هستیم این به دلیل  انتخاب‌های نادرست در قبل بوده است.

 

 

وی «امنیت، آسایش، اقتدار، عزت و همه پیشرفت‌های کنونی» در کشور را نتیجه حضور و بصیرت مردم خواند وگفت: باید در این چند روز باقی‌مانده به انتخابات، برای افرادی که هنوز تصمیم به حضور در انتخابات نگرفته، وقت گذاشته و آنها را به حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت کرد.

 

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان مجلس انقلابی را زمینه تشکیل دولت انقلابی و کارآمد بیان کرد و افزود: گرچه حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات بسیار مهم است اما مهمتر از آن انتخاب فرد اصلح براساس شاخص‌ها و ویژگی‌های جهادی و انقلابی‌گری است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار