شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

وحدت و همدلی رمز غلبه بر توطئه های دشمنان است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان؛  سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز در دومین همایش نغمه سرایان اهل سنت کشور که در سنندج برگزار شد اظهار کرد: از فرهنگ و ادب، از دین داری و سلحشوری، از وفاداری و مرزداری مردم کردستان هر آنچه بگوییم بسیار ناچیز است زیرا مردم کردستان در پیروزی انقلاب اسلامی همواره نقش برجسته ای داشته و پیکان خط مقدم نظام و کشور بوده و هستند.

 

وی گفت: کردستان مهد فرهنگ و تمدن و ادب است ‌و دف نوازی مختص این مردمان است و سروده هایشان در وصف اهل بیت عبادت است.

 


سردار حسینی افزود: دشمن با ایجاد تفرقه در بین قومیت های مختلف در تلاش است تا بین مردم  اختلاف ایجاد کند  اما ما همگی به صورت واحد در کنار هم به دشمن نشان خواهیم داد که هرگز نمیتواند به این سد محکم نفوذ کند.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت:دشمن در ایران اسلامی نیز توطئه های بسیاری ایجاد کرده که در هیچکدام موفق نبوده است و کسانی که دغدغه اسلام دارند و دل شان برای اسلام می‌تپد و دلسوز اسلام هستند باید در راه تبلیغ و ترویج این دین الهی از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

 

 

سردار حسینی تصریح کرد: در کنار هم و با مشورت هم در راستای خدمت به دین اسلام تلاش کرده و با بصیریت و همدلی مان نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنیم.

 

وی وحدت و همدلی را رمز غلبه بر توطئه های دشمنان دانست و افزود: وحدت و همدلی بین اهل تشیع و تسننن در  کردستان ستودنی است.

 

 

سردار حسینی  با دعوت از عموم مردم به شرکت در انتخابات گریزی زد و گفت: ما وظیفه داریم در انتخابات حضور گسترده داشته باشیم چرا که دشمن به دنبال دلسرد کردن  مردم است و در تلاش است تا مشارکت را کم رنگ جلوه دهد   که ان شا الله  همگی  ما با حضور در پای صندوق های رای وحدت خود را بر همگان نشان  خواهیم داد  و از دموکراسی خودمان دفاع خواهیم کرد و با انتخاب نماینده ای اصلح و انقلابی مجلسی انقلابی شکل می دهیم.

 

وی در پایان با تقدیر از حضور مردم در راهپیمائی 22 بهمن ماه افزود: امیدواریم این حضور گسترده در روز دوم اسفند ماه و همزمان با رای کیری انتخابات مجلس نیز تکرار شود چرا که مجلس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به فرموده امام راحل در راس امور است و مجلس قدرتمند، دولت قدرتمند و کارآمد را به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار