شما اینجا هستید

انتخابات دوم اسفند انتخاباتی انقلابی خواهد بود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، حجت الاسلام جعفر نژاد نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان با حضور  در جمع پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در  شهرستان کامیاران کامیاران با تبریک فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا اظهار داشت: علت وجود عالم هستی وجود حضرت زهرا بود چرا که اگر ایشان نبودند دیگر ائمه هم نبود لذا وجود ائمه به وجود ایشان بستگی داشت.

 

وی با اشاره به تأثیر بالای حضور مردم در پای صندوق‌های رأی گفت : دشمنان  به انتخابات پیش روی ایران  چشم دوخته اند تا ببیند آیا مردم ایران اسلامی چقدر در تعیین سرنوشت خود سهیم هستند آنان در صدد این امر هستند تا ملت را با به راه انداختن جنگ های روانی از این انقلاب دلسرد کنند و هرگز اجازه مردم در این انتخابات شرکت کنند.

 

 

جعفر نژاد افزود: مردم در انتخابات دوم اسفندماه انتخابی انقلابی خواهند کرد و درس عبرتی به کسانی که تفسیرهایی از روی فهم کم خود دارند، خواهند داد.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ما باید برای مجلس آینده نمایندگانی انتخاب کنیم که جهادی و انقلابی کار کنند و نظاره گر رفتار مسئولین باشند. اولویت آن‌ها مساله اقتصادی و معیشتی باشد و ظرفیت‌هایی برای اشتغال جوانان ایجاد کنند.

 

وی اظهار داشت: مردم در انتخابات باید فرد صالح را انتخاب کنند، و با حضور حداکثری خود در انتخابات شاهد حضور نمایندگان انقلابی باشیم.

 

جعفر نژاد گفت: داوطلبان نمایندگی مجلس باید بتوانند این مسئولیت عظیم و تعهد سنگین را به سرمنزل مقصود برسانند.

 

 

وی در پایان با اشاره به حساسیت انتخابات پیش رو، خواستار حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای شد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار