شما اینجا هستید

دیدار فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با خانواده شهید مدافع حرم شهید محمد رضا الوانی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با خانواده شهید محمد رضا الوانی، از شهدای مدافع حرم دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای حرم اظهار داشت: خانواده شهدا و ایثارگران ذخایر انقلاب، میراثی گران‌بها و الگو برای انقلاب اسلامی محسوب شده و دیدار با این خانواده‌ها موجب روحیه‌بخشی، انرژی و پالایش روح انسان می‌شود.

 


 
وی افزود: شهداء مدافع حرم با دل کندن از تمام دلبستگی‌های امروزی جامعه به دفاع از خاک کشورمان در آن سوی مرز‌ها رفتند و عزت، استقلال و امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند.

 

سردار حسینی  فرهنگ شهادت را تضمین کننده آرامش جامعه توصیف کرد و عنوان نمود: نسل امروز جامعه نیازمند آشنایی با فرهنگ شهید، شهادت و ایثارگری است و ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان مدافع حرم و صبر و استقامت خانواده‌های شهدا بهترین الگو برای جامعه امروزی ماست.

 


 
فرمانده فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در پایان این دیدار با اهدا لوحی از خانواده گرانقدر این شهید سرافراز مدافع حرم قدردانی کرد و مادر شهید «محمدرضا زارع‌الوانی» پرچم حرم حضرت زینب (س) را به «سردار حسینی» هدیه دادند.

 

خواهر و مادر شهید مدافع حرم محمدرضا الوانی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، بر تداوم راه شهدا تاکید کرده و یادآور شدند که شهدای مدافع حرم پیشتاز دفاع از عزت و سربلندی ملت ایران هستند.

 

 
بر اساس این گزارش؛ سرهنگ دوم پاسدار «محمدرضا زارع‌الوانی» از یگان ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه از مدافعان حرم آل‌الله ششم مهرماه سال ۹۵ در عملیات مستشاری و در حفظ و حراست از حرم حضرت زینب (س) و کمک و تقویت جبهه مقاومت اسلامی در سوریه به دست تروریست‌های تکفیری داعشی به شهادت رسید.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار