شما اینجا هستید

دشمن هرگز توان مقابله باصف نیروهای مردمی را نخواهد داشت

سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن با تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: حضور مردم دراینچنین  روزی یک بار دیگر به دشمن نشان داد که هرگز  توان مقابله با صف مردم انقلابی در جمهوری اسلامی را نخواهد داشت.

 

سردار حسینی گفت: مردم ایران بر اساس مکتب و مذهب خود در میدان حضور دارند و در راه انقلاب اسلامی، جوان، جان و خون داده‌اند و چنین مردمی همواره در تمام صحنه‌ها حضور خواهند داشت.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود:ملت، امروز نشان دادند که  برای دفاع از کشورشان در هر شرایطی حاضرند حضور پیدا کنند و پیام این حضور دفاع از کشور و حمایت از نظلام و رهبری است.

 

 

وی گفت: دشمن امروز باید آگاه باشد که این حضورنشان دهنده آن است که نه تحدید و نه تحریم نخواهد توانست مردم را از این انقلاب جدا کند .

 

 

سردار حسینی گفت: دین اسلام پیام‌آور عدالت و اعتدال و مهربانی و برادری برای همه مردم است و امروز آمده اند تا به دشمن نشان دهند هر  جوان انقلابی و ایرانی خود به تنهای یک حاج قاسم سلیمانی است و آمده اند تا بگویند ادامه دهند راه این سردار شهید خواهند بود.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس با تشکر از حضور مردم انقلابی کردستان خطاب به مسوولین افزود: مسوولین باید قدر دان این مردم باشند و همیشه خود را خادم این ملت شریف بدانند و برای رفع مشکلات آنان تلاش کنند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار