شما اینجا هستید

رییس جامعةالمصطفی العالمیه قم:

مردم رکن مستحکم انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی رییس جامعة المصطفی العالمیه قم صبح امروز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن سنندج که با حضور پرشور مردم برگزار شد اظهار کرد: سلام ما بر زنان و مردان، جوانان و نوجوانان پر افتخار ایران اسلامی که امروز آمدید و در این اجتماع با شکوه حضور پیدا کردید.

 

 

وی افزود: امروز در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می بینیم که انقلاب اسلامی با اقتدارتر و قدرتمندتر از همیشه در دنیا می درخشند و تمامی دشمنان باید بدانند که همه توطئه ها از اولین روز پیروزی انقلاب تا به امروز که در این چهل و یک سال طراحی و اجرا کردید توسط این مردم خنثی خواهد شد.

 


وی گفت: شهیدان عزیز ما و شهید سلیمانی، از افق بالا به این جمعیت و به این مردم وفادار نگاه کنید و اطمینان داشته باشید که راه پر افتخار شما توسط این عزیزان ادامه خواهد یافت .

 

حجت الاسلام و المسلمین عباسی در ادامه افزود: دشمن بایدبداند که  هر رویای خامی را که برای از بین بردن این انقلاب در سر می پروراند  خیال خامی بیش نیست چرا که امروز مردم با حضورشان در راهپیمایی 22بهمن نشان دادند که هرگز راه شهدا انقلاب و رهبری را تنها نخواهند گذاشت.

 

 

وی گفت: امروز زمانی است که لازم است نسل جوان و جدید به دنبال ساختن نسل تمدن اسلامی باشند که به عنوان آرمان و گام دوم انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری بیان شده است.

 


حجت الاسلام و المسلمین عباسی عنوان کرد: دشمن ما آمریکای سلطه گر و هم پیمانان و نوکران و مزدوران او ببینند به گمان خام خود تصور کردند با به شهادت رساندن سردار بزرگ اسلام ، می توانند مقاومت اسلامی در منطقه را  متوقف  کنند اما حضور و استقامت و ایستادگی ملت مردم بخصوص نسل جوان نشان داد که آینده از آن آنهاست، و هر کدام سردار سلیمانی برای دفاع از این انقلاب خواهند بود.

 

 

وی با اشاره به اینکه دشمن تمام  سرمایه گذاری هایی خود را برای اختلاف افکنی در میان مردم منطقه کرده اند اظهار کرد: ما و مردم عراق، پاکستان و سایر ملت های این منطقه برادران هم و اعضای یک خانواده هستیم و دشمن تلاش کرد در این ماه های اخیر آورد برای ایجاد اختلاف بین ملت های منطقه، طراحی خود را به صحنه  آورد اما نتوانست.

 

 

رییس جامعة المصطفی العالمیه قمخطاب به دشمنان انقلاب اسلامی عنوان کرد: شما غریبه های ناآشنایی هستید که به منطقه ما آمده اید و اسباب و محور شرارت هستید، آمریکا و نوکر دست نشانده ی آمریکا در منطقه اسباب فتنه و سبب توطئه هستند، و امروز ملتهای منطقه با اتحاد در برابر شما موضع گرفتند و این را بدانید که همه مردم منطقه ما به دنبال تحقق این هدف یعنی گرفتن حق شهید سلمانی هستند.

 

 

وی گفت: آمیخته شدن خون سردار سلیمانی و مجاهدانش، پیوند تاریخی بین ملت های منطقه و مقاومت اسلامی را نشان داد، دشمنان ما دیدند این اتحاد و حرکت عظیمی که به برکت انقلاب اسلامی در منطقه ایجاد شد.

 


رییس جامعة المصطفی العالمیه قم  گفت: بهای خون شهید سلیمانی و مجاهدت های سالیان متمادی او این است که ریشه دشمن بیگانگان از این منطقه کنده شود و به یاری خدا این اتفاق خواهد افتاد.

 

 

وی افزود: انقلاب اسلامی هیمنه و اقتدار پوشالی ابر قدرت ها را در چشم جهانیان شکست و نشان داد که نباید از این قدرت ها ترسید و هراسی به دل راه داد.

 


 رییس جامعة المصطفی العالمیه قم در پایان به  آینده روشن و افق روشنی که در انتظار جوانان این انقلاب در سایه سار رهبری  است اشاره کرد و عنوان نمود: در راه انقلاب باید مقاومت کرد چرا که خدا با ماست و نباید از هیچ قدرتی هراسی به دل راه دهیم.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار