شما اینجا هستید

حضور نماینده ولی فقیه سپاه بیت المقدس در جمع کارکنان سپاه کامیارن

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، حجت الاسلام علی جعفر نژاد مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس به مناسبت دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با کارکنان سپاه کامیارن دیدار کرد.

 

 

حجت الاسلام جعفر نژاد در این دیدار یکی از بزرگترین وظایف پاسداران را حفظ دستاوردهای این انقلاب  نام برد و اظهار داشت: سپاه و بسیج به عنوان اصلی ترین بازوی نظام باید از  هوشیاری در عمل بالاو نقش ویژه در آگاه سازی مردم دارند.

 

 

وی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر نیروهای مسلح کشورمان در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در مقاطع مختلف، رسالت و مسوولیت بسیار بزرگ و سنگینی را در حفظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن از جمله استقلال، نظام جمهوری اسلامی و تمامیت ارضی کشور داشته‌اند و قطعاً ایفای موفق این مسئولیت‌ها جز در سایه وحدت، اتحاد و یگانگی و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی و عمل به قانون اساسی مقدور نبود.

 

 

جعفر نژادافزود: دشمنان نظام ما به سر کردگی آمریکای جنایت کار شب و روز بدنبال ضربه زدن به کشور های اسلامی  و در راس آن انقلاب اسلامی هستند که ما باید در مقابل آنان با داشتن بصیرت و آگاهی  توانای مقابله داشته باشیم.

 

 

وی بابیان اینکه دشمن از حضور مردم در پای صندوق‌های رای از اهداف خود مایوس خواهد شد، افزود: مردم هموراه در تعیین سرنوشت خودشان نقش‌آفرین بوده‌اند و این بار نیز با حضور دوباره خود برگ زرینی را در کارنامه انقلاب به تصویر خواهند کشید.

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار