شما اینجا هستید

پذیرش معامله قرن توسط برخی از کشور‌های عربی خیانت است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، حجت الاسلام منتشلو در مراسم یادواره شهدا و در جمع بسیجیان حوزه امام حسین (ع) وحضرت زینب (س) نساره  با اشاره به خباثت‌های دشمنان علیه مسلمانان درطول تاریخ گفت: پذیرش معامله قرن توسط برخی از کشور‌های عربی خیانت است.

 


وی در ادامه افزود: عربستان سعودی، مصر، بحرین و کویت از طرح معامله قرن حمایت به عمل آوردند تا بار دیگر نشان دهند که همچنان تمایل دارند به عنوان سردمداران سرسپرده ایالات متحده آمریکا در تحولات منطقه نقش آفرینی کنند.


 
این در حالی است که محور غربی نیز موضعی مشابه موضع شیخ‌نشینان عرب اتخاذ کرده و از طرح موهوم معامله قرن حمایت کردند.

 


منتشلو اضافه کرد: شکست‌های رژیم صهونیستی در جنگ‌های متوالی با فلسطینیان در غزه و شکست سیاست‌های آن در سوریه تنها گوشه‌ای از ناکامی‌های سریالی تل‌آویو در منطقه محسوب می‌شود.

 


بنابراین، سردمداران تروریست آمریکایی تلاش کردند تا از طریق رونمایی از طرح معامله قرن، رژیم صهیونیستی را به نوعی از شرایط ناگوار کنونی نجات داده و به زعم خود کاری کنند که در آینده موجودیت این رژیم در معرض تهدید قرار نگیرد.

 


مسوول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه دیواندره در پایان خاطرنشان کرد: رونمایی از این طرح از سوی رییس جمهور جنایت کار آمریکا لکه ننگ دیگری بر پیشانی آمریکا و همچنین سران مرتجع عرب منطقه بوده است که باحضور سفرای چند کشور عربی منطقه در مراسم رونمایی از این طرح ننگین، بار دیگر خیانت سران مرتجع عرب در نادیده گرفتن آرمان‌های قدس و فلسطین را نشان داد.
 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار