شما اینجا هستید

برگزاری مراسم بزرگداشت سردار شهید قاسم سلیمانی در دادگستری کل استان کردستان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، صبح امروز مراسم بزرگداشت سردار شهید قاسم سلیمانی در دادگستری کل استان کردستان برگزار شد نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان در این مراسم اظهار کرد: اگر کل تاریخ را در نظر بگیریم دو جبهه حق و باطل همیشه روبه روی هم بوده اند و تا وقتی که این دو جبهه و جود داشته باشند تقابل و جنگ میان این دو جبهه نیز وجود خواهد داشت.

 


وی گفت: ترور نفر اول جبهه مقاومت به این علت بود که دشمن این شهید بزرگوار را  مانعی برای دست یابی به اهدافش  می دانست و به همین دلیل دشمن  ناجوانمردانی نقشه  به شهادت رساندن این شهید گرانقدر را اجرایی کرد.

 


نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به اینکه آیا سردار سلیمانی بیشتر می توانست ماثر باشد یا شهید سلیمانی افزود: قطعا با وعده ای که خداوند داده است ، تحقق خون شهید سلیمانی کارایی بیشتری برای این انقلاب خواهد داشت.

 


جعفر نژاد گفت:دشمن فکر می کرد اقدامات امنیت بخش و عزت آفرین سردار سلیمانی باعث استیصال آنان شده است و می دانستند که این شخصیت بزرگ مزاحم فشار حداکثری آنان است پس در نتیجه ایشان را به درجه شهادت رساندند.

وی افزود: اثرات خون شهید سلیمانی و همرزمانش یک صدا شد و مجلسی که روی خیلی چیزها عجله داشت اکنون با طرح سه فوریتی در خواست اخراج نیروهای آمریکای را خواستار شده است .

 


جعفر نژاد عنوان کرد: دشمن با ناامن سازی محیط ایران می خواست به دل انقلاب نفوذ کند اما مردم هوشیار و انقلابی و همیشه آگاه نقشه های آنان را نقشه بر آب کردند و به موقع راه خودشان را از یک عده خارو خاشاک جدا کردند.

 


وی در ادامه گفت: تسخیر لانه جاسوسی در طلیعه گام اول انقلاب اتفاق بزرگی برای این انقلاب بود و با سیلی که آمریکا از فرزندان انقلاب خورد فهمید که شرایط به نفع او نخواهد بود به همین دلیل با طرح ریزی عملیات پنجه عقاب در صحرای طبس به یک قمار بزرگ دست زد که باز هم پیروزی از آن این انقلاب شد و شن ها از طرف خدا سیلی دیگر برای آمریکایی ها شد.

 


وی در ادامه گفت: اما در طلیعه گام دوم انقلاب در جای که دیگر نظام مقدس اسلامی با ریشه های تناور و تنومند در دل تمام مسلمانان جهان جا گرفت و با  تکیه بر قدرت خود توانستیم بر تمام دسیسه های دشمن غلبه کنیم .

 


نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت:دیروز انقلاب اسلامی یک بار دیگر به این رژیم استکباری که باز هم در مورد این انقلاب دست به قمار زده بود سیلی محکمی و با کور کردن چشم شیر ظربه اول خورد را به دشمن زد.

 

وی در پایان گفت:همه مردم این انقلاب  که در این چند روز در مراسمات تشیع جنازه سردار شهید حضور داشتند ادامه دهنده این انقلاب و این نظام خواهند بود.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار