شما اینجا هستید

شهادت سردار سلیمانی آغاز رویش جدید در تاریخ انقلاب است

به گزارش خبرنگر پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار  سیدصادق حسینی ظهر امروز در مراسم پاسداشت شهادت سردار قاسم سلیمانی که در محل  مسجد کوثر دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد، با بیان اینکه ما در گذشته جنگ را تجربه کرده‌ایم و مردانی در عرصه کارزار حضور یافتند، اظهار کرد: یکی از آن شخصیت‌های برجسته که در ده‌ها عملیات از جنوب تا غرب حضور داشت و همان‌کسی که وحدت بین اقوام و مذاهب در دوران دفاع مقدس در لشکر ۴۱ ثارالله را کلید زد و در کنار برادران اهل تسنن و تشیع جنگید، شهید قاسم سلیمانی بود.

 

 

وی با اشاره به اینکه شهید سردار سلیمانی شجاع‌ترین رزمنده‌ای که عامل شکست داعش، القاعده و سایر سربازان دست ساخته آمریکا بود، اظهار کرد: امروز  وی چهره بین‌المللی است نه تنها به دلیل شهادتش بلکه همواره محور وحدت میان جهان اسلام بود، قومیت، ملیت، زبان، رنگ پوست برایش اهمیتی نداشت و تنها دفاع از عدالت را در نظر می‌گرفت همانگونه که مسلمانان، شیعه، سنی، مسیحی و  دیگر مذاهب... از خدمات وی بهره می‌جستند.

 

 

سردار حسینی خاطرنشان کرد: ما امروز بزرگمردی را از دست دادیم که در یک عملیات ترور توسط آمریکای جنایتکار شهید شد که دارای خدمات برجسته‌ای در کشور بود.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه آوازه سلیمانی در محور مقاومت جهانی شد، ادامه داد: سردار سلیمانی امروز زنده و شاهد است و خونش در رگ یکایک ما و ملت‌های منطقه ساری، جاری و جاودانه است.

 

 

وی خاطرنشان کرد: روزی که داعش تا دروازه‌های بغداد پیشروی کرده بور سردار سلیمانی و همرزمانش در مقابل داعش علم مبارزه برافراشتند و شهرهای عراق یکی پس از دیگری آزاد شد، در سوریه و لبنان بارها جنگید و با طراحی نبوغ فکری، شجاعت، ایمان و اعتقادش شهرهای سوری را یکی پس از دیگری آزاد می‌کرد.

 

 

سردار حسینی به شخصیت برجسته و دیانت شهید سردار سلیمانی و ارتباطش با مردم، خانواده شهدا، نیازمندان و فقرا گریزی زد و گفت: امروز سپهبد سلیمانی در قلب یکایک ملت ایران، عراق، سوریه، لبنان، پاکستان و یمن جایگاه برجسته و عظیمی دارد و حتی در آمریکا برای این شهید مبارز محور مقاومت، یادبود برگزار شد.

 

 

وی افزود: رئیس جمهور آمریکا با این عملش خودزنی کرد و با خود اندیشیده که ترور همچین شخصیت برجسته‌ای کار را تمام می‌کند اما شکست‌هایش را در پشت این جنایت پنهان می‌کند تا برای آینده ریاست‌جمهوری برگ برنده‌ای در دست داشته باشد غافل از اینکه خروش حرکتی جریان ساز را به وجود آورد.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان به مراسم با شکوه تشیع پیکر سردار قاسم سلیمانی و حضور گسترده مردم اشاره کرد و گفت: در تاریخ انقلاب اسلامی بعد از تشیع پیکر امام راحل(ره) اینگونه صحنه‌ای را تجربه نکرده بودیم موج حرکت مردم در تهران، مشهد، اهواز و کرمان قابل ستایش بود.

 

 

وی با بیان اینکه زندگی پربار سردار شهید سلیمانی و شهادت ایشان برای ما نعمت بزرگی بود چراکه وحدت و انسجام ملت را رقم زد، عنوان کرد: مردم شریف ایران با حضور خود  برای سربازی سر از پانشناخته در راه خدمت به انقلاب و جامعه سنگ‌تمام گذاشتند، آفرین بر ملت ایران که همواره شایسته تقدیرند.

 

 

سردار حسینی خاطرنشان کرد: در صبحگاه روز جمعه در اولین پیام مقام معظم رهبری وعده انتقام سخت به دشمنان داده شد هرچند رئیس جمهور خرفت آمریکا فکر نمی‌کرد که اینگونه اتفاقی بیافتد این آدم روانی که در هیات حاکمه آمریکا چنگ انداخته عقلش نمی‌رسد که این تصمیم‌ نابجایش خروش جهان اسلام را در پی خواهد داشت.

 

 

وی بیان کرد: سحرگاه امروز وقتی غرش موشک‌های جمهوری اسلامی ایران در آسمان پایگاه عین‌الاسد اتفاق افتاد و انتقام سختی از آنان گرفته شد شورای عالی امنیت در کاخ سفید جلسه تشکیل داد و سردرگم شدند. 

 

 

 فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: دشمنان باید بدانند که اگر اشتباه دیگری از آنان سرزند انتقام سخت دیگری در انتظارشان است.

 

 

سردار حسینی افزود: امروز ملت شجاع ایران یکپارچه با دل و جان آماده دفاع از کشور است و همه می‌دانند که ما نه اکنون و نه در زمان جنگ تحمیلی آغازگر جنگ نبوده‌ایم، امروز هم آمریکا که به هیچ عهدنامه بین‌المللی پایدار و وفادار نیست جنگ را شروع و حاکمیت عراق را نقض کرد و هیچ‌گاه تصور نمی‌کرد که ده‌ها فروند موشک بر سر جنایتکارانش فرود آید و انتقام سختی گرفته شود.

 

 

وی با بیان اینکه ما جواب محکم، قدرتمندانه و عزتمندی به آمریکایی‌ها دادیم افزود: ما نشان دادیم که از کشورمان دفاع می‌کنیم در جهان امروزه ایران  تنها کشوری است که جرات، قدرت و اراده برخورد با آمریکا را دارد.

 

 

سردار حسینی اذعان داشت: محور مقاومت به برکت اسلام و قرآن و رهبری و ملت شریف ایران قدرت پوشالی آمریکا را با اراده آهنین برهم می‌زنند و به قوی‌ترین پایگاه آنها در منطقه ضربه می‌زند.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: همان ساعتی که آمریکای جنایتکار شجاعترین رزمنده ما را به شهادت رساند مورد انتقام قرار گرفت لذا ما آمادگی موج خردکننده دوم را داریم و اگر آنها حماقت کنند عملیات خردکننده قوی دیگری سرمی‌گیرد.

 

 

سردار حسینی خاطرنشان کرد: در طول ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ما توطئه‌های مختلفی را تجربه کردیم و همواره پیروز شدیم امروز بین نان، آب، گرانی، کمبود و بیکاری از یک طرف و دفاع قهرمانانه و همه جانبه از ایران از سوی دیگر، ملت شریف ایران گزینه دوم را انتخاب کردند و با حضور چند میلیونی خود به رئیس جمهور آمریکا این پیام را رساندند که تو نمی‌توانی با ملت شجاع ایران مبارزه کنید.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار