شما اینجا هستید

برگزاری نشست هم اندیشی در مورد نقش شهید سلیمانی در جبهه مقاومت

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، صبح امروز نشست هم اندیشی مشترک کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در مورد نقش شهید سلیمانی در جبهه مقاومت در سنندج برگزار شد.

 

 

در این نشست نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: دشمن با اجرای  یک راهبرد و فشار پنجگانه به این نتیجه رسیده بود که می تواند علیه انقلاب اسلامی قد علم کند  .

 

 

وی با اشاره  به اینکه دشمن با به شهادت رساندن سردار حاج قاسم سلیمانی می خواست به هدف شوم خود برسد به همین خاطر دست به این جنایت بزرگ زد چرا که این سردار رشید را مانع رسیدن به اهداف خود می دانست.

 

 

 جعفر نژاد افزود: دشمن با اشتباه محاسباتی خود بزرگترین اشتباه را مرتکب شد چرا که فکر می کرد با اغتشاشاتی که توسط یک عده وطن فروش و خائن رخ داد می تواند نقشه شوم خود را در ایران به سرانجام برساند  به همین دلیل  بود که  دست به ترور ناجوانمردانه سردار حاج قاسم سلیمانی  و همرزمانش زدند.

 

 

وی افزود: بی ثبات سازی محور مقاومت، تحریم حاج قاسم سلیمانی جزو سناریوی بود که دشمن برای نابودی محور مقاومت از پیش نوشته بودند  و مکمل همین امر را در داخل ایران برنامه ریزی کرده بودند  تا به وسیله آن نقشه شوم خود را به سرانجام برساند که با راهنمایی های به موقع مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم  بی نتیجه ماند.

 

 

 جعفر نژاد با اشاره به تعریف جهاد گفت: منطق قرآن و اسلام مقاومت در برابر دشمنان  است  و دشمن سردار رشید اسلام  سردار سلیمانی را  تنها مانع برای اجرای نقشه های شوم خود می دانست و به خیال احمقانه  می کرد که می تواند  با به شهادت رساندن این شهید بزرگوار و در کنار آن فشار حد اکثری  اقتصادی و بانکی ،ایران را بی ثبات کنند .

 

 

وی  به حضور مردم در مراسم  تشیع جنازه این  مرد آسمانی اشاره کر د عنوان نمود:این حضور مشت آهنینی در برابر تمام نقشه های شوم دشمن بود.

 

 

جعفر نژاد در باب خصوصیات حاج قاسم سلیمانی که دشمن را به تنگ آورده بود گفت:سردار سلیمانی دارای  یک سری شاخصه های با ارزش بود که  دشمن را هراسان کرده بود و اگر ما از سردار به عنوان سردار دل ها نام می بریم باید ادامه دهند راه  این سردار بزرگوار باشیم.

 

 

 نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان افزود: بصیرت سردار سلیمانی‌ او را در جایگاهی قراد داده بود که قبل از آنکه فرمانده باشد سیاستمدار و یک طراح استراتژیک‌ قدرتمند باشد  به نحوی که نقطه‌های آسیب را به درستی رصد می‌کرد.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان، گفت: پایبندی به ارزش های مبنایی و همتهای بلند برای رسیدن به  اهداف  انقلاب ، پایبندی به استقلال  همه جانبه کشور، هم در بعد داخلی و هم دربعد منطقه ای و بین المللی و جهانی ، حساسیت و مرز تایین کردن در مقابل دشمن و تبعید نکردن از او و داشتن تقوای دینی جزو جاهدتهای کبیری است که  هر ایرانی باید داشته باشد.

 

 

 وی اضافه کرد:‌ ادامه اثرگذاری  شهدا را پس از شهادتشان می‌بینیم و به فضل الهی اثری که شهادت سردار سلیمانی در جبهه مقاومت خواهد گذاشت از زمان حیاتش بیشتر خواهد بود.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار