شما اینجا هستید

دیدار فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با خانواده شهدا و پیشکسوتان بیجار +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سید صادق حسینی در سفر یک روزه خود به شهرستان بیجار با خانواده شهیدان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در این شهر دار و گفتگو کرد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با حضور در منزل برادر شهید خدایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 450 شهید والامقام شهرستان بیجار خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرمایه‌هایی ارزشمند برای جامعه دانست و اظهار داشت: عزت، اقتدار و سربلندی نظام اسلامی ایران مرهون ایثارگری و رشادت‌های شهدا و رزمندگان است.

وی افزود: دیدار با خانوادهای شهدا معظم را می‌توان به نوعی لبیک به ندای مقام معظم رهبری دانست.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، مهم‌ترین وظیفه مسئولان را تکریم خانواده شهدا دانست و گفت: خانواده معظم شهدا در دامان خود فرزندان رشید و مؤمنی تربیت کردند و با تشویق ایشان برای حضور در جبهه‌های حق علیه باطل از آرمان‌های اسلام و انقلاب دفاع کردند.

سردار حسینی با اشاره به جایگاه والای شهدا، صبر و بردباری خانواده‌های معظم شهدا را ستود و آن را یکی از شاخصه‌های حفظ نظام انقلاب اسلامی برشمرد.

وی ادامه داد: شهدا تمام هستی خود را برای حفظ دین و آرمان امام شهدا ایثار کردند و امروز رهبر معظم انقلاب با همان صلابت امام(ره)، نظام اسلامی را هدایت می‌کنند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و الگوسازی شخصیت و سیره زندگی این عزیزان یکی از وظایف اصلی جامعه در قبال شهیدان است.

سردار حسینی در ادامه با حضور در منزل پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت ، صمد قاسمی ، با وی دیدار و گفتگو کرد.

وی از بازنشستگان و پیشکسوتان عرصه جهاد بعنوان بزرگترین سرمایه سپاه نام برد و افزود: امیدواریم بازنشستگان با انتقال تجربیات خود به جوانانی که تازه وارد این عرصه شده اند آن‌ها را یاری نمایند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه بازنشستگان سپاه از افرادی هستند که بهترین سال‌های عمر خود را صرف دفاع از انقلاب و میهن کرده اند، افزود: سرکشی و دیدار با این عزیزان را امری واجب بر خود می‌دانم و باید مشکلات این قشر به خوبی رصد و برای برطرف کردن آن‌ها تمام سعی خودم را میکنم.

به گفته سردار حسینی بازنشستگان گنجینه‌ای از تجارب ارزشمند هستند که در طول دوران خدمت خود به بهای عمرشان به آن دست یافته اند و بایستی امروز این تجارب را در اختیار نیرو‌های جدید قرار دهند.

در این دیدارها فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اهدای هدایایی از زحمات و صبوری این عزیزان در زمان خدمت خود به نظام تقدیر کرد.

 

انتهای پیام/7727

 

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار