شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیجار اعلام کرد:

حماسه ۹ دی؛ جلوه بصیرت و وحدت مردم ایران علیه دشمنان است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سید مرتضی میرآقایی صبح امروز در نشست هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت ۹ دی، حضور گسترده مردم در این حماسه را دست رد تاریخی بر سینه فتنه گران و حامیان آنان دانست و اظهار داشت: صحنه گردان فتنه ۸۸ سیلی محکمی از ملت ایران خورد.

 

وی با بیان اینکه حرکت در مسیر خدا و تفکر عمیق مردم در مواجهه با رویداد‌های سیاسی و اجتماعی و بحران‌ها از دلایل پیروزی حماسه نهم دی ماه ۸۸ بود، افزود: علیرغم سختی ها، کمبود‌ها و تنگنا‌های اقتصادی مردم همچنان دشمن شناس هستند و پای ارزش‌های انقلاب ایستاده اند.

 

فرمانده سپاه بیجار جنگ تبلغاتی و رسانه‌ای را فتنه جدید دشمن خواند و بیان داشت: دشمنان و استکبار جهانی از هرشیوه‌ای برای ایجاد یاس و نا امیدی مردم استفاده می‌کنند.

 


به گفته میرآقایی: حماسه ۹ دی ماه نماد بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های امام (ره) و انقلاب ایستادند و سبب شد تا این روز در تاریخ ما به عنوان روز بصیرت تبدیل و به یوم الله ماندگار شود.

 


وی تصریح کرد: مراسم بزرگداشت ۹ دی روز دوشنبه ساعت ۹/۳۰ دقیقه صبح با حضور اقشار مختلف مردم در حسینیه شهر برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار