شما اینجا هستید

دیدار فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با مدیر کل صداوسیما و جمعی از کارکنان آن

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در نشستی صمیمی با مدیر کل صداوسیما و جمعی از کارکنان این مرکز دیدار کرد و از زحمات این سازمان در طول سال 98 در انعکاس رویدادهای فرهنگی و اجتماعی انجام شده توسط سپاه از جمله  برگزاری کنگره ملی 5400 شهید استان و هفته دفاع مقدس و سایر برنامه ها تقدیر و تشکر به عمل آورد.

 

 

سردار حسینی افزود: بسیجیان در خط مقدم مقابله با جریان های انحرافی، فتنه های عقیدتی دشمنان نظام و دفاع از ولایت فقیه قرار دارند و در حقیقت تفکر تبعیت محض و بی چون و چرا از ولایت ریشه در تفکر بسیج دارد.

 

 

وی عنوان کرد: رسانه یکی از مهمترین بخش‏‎‏هایی است که بسیج در آن پررنگ بوده، از همین رو بسیج رسانه، اصلی‏‎ترین وظیفه خود را تبیین ارزش‎های اسلام و نظام در رسانه‎ها و مقابله با توطئه‎‌های مختلف تعیین کرده است.

 

 

سردار حسینی نقش و وظیفه  صدا و سیما را  واكاوی ابعاد جنگ نرم و برنامه‌ریزی راهبردی برای مقابله با آن دانست و افزود:این امر صرفاً از طریق تحلیل‌های مبنایی و جامع نسبت به عملكرد رسانه‌ای دشمن امكان‌پذیر خواهد بود .

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس با بیان اینکه برگزاری کنگره ملی 5400 شهید در این استان کار بسیار بزرگی بود افزود: اجرای کنگره‌ 5400شهید در استان فرهنگی کردستان به بهترین شکل در سطح ملی در واقع نوعی ادای دین و وظیفه در قبال شهدا، ایثارگران و خانواده های آنها بود که  و به عنوان یک سند معتبر برای نسل های آینده به یادگار خواهد ماند وجا دارد از همینجا از سردار رجبی و تمامی  مسولینی که با همدلی و همراهی بسیار خوب در برگزاری این کنگره  تلاش کردند  تشکر و قدر دانی  می نمایم.

 

در پایان از مدیر کل صدا و سیما و تعدادی از معاونین این سازمان با اهدای لوح تقدیر به عمل  آمد.

 

انتهای پیام/7721

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار