شما اینجا هستید

دیدار کارکنان یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه سنندج با نماینده، ولی فقیه در سپاه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  نماینده ولی فقیه درسپاه بیت المقدس کردستان در آستانه ۵ دی، سالروز تاسیس  یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه سنندج در دیدار با کارکنان این مرکز اظهار کرد: دشمن همیشه منتظر یک لحظه غفلت است  تا از این فرصت برای ضربه زدن استفاده بکنند و ما باید هر لحظه هشیار باشیم و  همه امکانات را فراهم بکنیم  تا بتوانیم در مقابل حربه های آنان ایستادگی کنیم.
 
 
حجت الاسلام جعفر نژاد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری  که فرمودند، ما اگر درمسئله هسته ای  فعالیت داریم بخاطر دست یابی به بمب هستی نیست  و این را اسلام جایز نمی داند و ما تنها  از آن به عنوان یک  قدرت بازدارنده  استفاده می کنیم  افزود:دشمن در مقطع چهل سالگی انقلاب  همه راهها را برای ضربه  زدن چه در جنگ سخت و چه در جنگ نرم امتحان کرده  و به نتیجه  مورد نظر خود نرسید.
 
وی در ادامه گفت: ما اگر دین را کنار بگذاریم دشمن با ما کنار می آید پس باید به این نتیجه پی برد که تا اسلام و آن هم اسلامی از جنس جمهوری اسلامی زنده است  دشمن  کوتاه نخواهد آمد.


 
نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس گفت: تا زمانی که ما در تقابل آشکار با منافع  دنیای استکبار هستیم دشمنان مدام  و همیشه در حال جنگ با ما هستند.


 
وی گفت: دشمن برای دستیابی به خواسته هایش حد یقیف ندارد پس ما باید بدانیم که دشمن باید دشمنی بکند.


 
نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس با بیان اینکه جنگ ما با دنیای استکبار بر سر گستره جغرافیای نیست گفت: دشمن با تعطیلی نیروگاهای هستی و تعلیق  آن بازهم کوتاه نخواهد آمد چرا که هدف دشمن گرفتن دین از ما است.
 

وی در ادامه افزود: اخیرا دشمن فهمیده است  که از هر دری وارد شود شکست خواهد خورد و می خواهد از طریق مشکلات اقتصادی در بین مردم نفوذ کند  و با به کار گیری عملیات روانی مردم و انقلاب را در مقابل هم قرار بدهد پس ما باید در این میان  با داشتن استقامت در اندیشه و تفکر انقلابی و عمل اجتهادی  همواره توان مقابله با  تمام  دسیسه های دشمن را داشته باشیم.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار