شما اینجا هستید

بازدید و سرکشی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از بیمارستان شهید دکتر قاضی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به منظور ارتقا سطح بهداشت کارکنان و آحاد عموم مردم استان از بیمارستان شهید دکتر قاضی بازدید کرد.

 

 

سردار حسینی  در این بازدید خطاب به مسولین و کارکنان این بیمارستان افزود: در منطقه ای که فاصله نسبتا زیادی با مرکزیت کشور دارد می طلبد شرایطی فراهم شود تا همه  امکانات بهداشتی درمانی تخصصی  جهت  ارائه خدمات درمانی بهتر به مردم در این استان  فراهم شود و این امر با احداث بیمارستانی بزرگتر و تخصصی تر امکان پذیرتر خواهد بود.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه اطهار نمود: بر طبق فرمایشات پیامبر اکرم (ص) که می فرماید«النعمت مجهولتان الصحت و الامان» سلامت وامنیت دونعمت بزرگ الهی است که انسان ها باید قدرشان را بدانند.

 

 

در پایان سردار حسینی  ضمن  تشکر و قدر دانی از زحمات پرسنل این بیمارستان افزود :  کار در  بیمارستان یکی از مشاغل سخت و پرزحمت است که انشااله در نزد خداوند ماجور است .

 


در این دیدار صمیمی  فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در جریان مشکلات بیمارستان شهید  قاضی  قرار گرفت و دستورات لازم در جهت رفع و رسیدگی به آنها را صادر نمود.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار