شما اینجا هستید

ما نیازمند مجلسی مقتدر، مستقل، کارآمدو انقلابی، هستیم

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، از کردستان حجت الاسلام منتشلو مسوول نمایندگی، ولی فقیه درسپاه دیواندره درنشست سیاسی پرسنل این رده با اشاره به پیش روبودن انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی باشمردن شاخصه‌های مطلوب نماینده مجلس ازدیدگاه مقام معظم رهبری گفت:امروزما نیازمند مجلسی مقتدر، مستقل، کارآمد، انقلابی، پاک و سالم هستیم.

 


وی در ادامه افزود: باید دستگاه‌های مختلف حاکمیتی، انتخابات را به نحوی برنامه ریزی کنند که افراد مدیون پایگاه و نهاد‌های ثروت و قدرت نشوند و نماینده با هزینه جزئی خود را معرفی کند.


 
منتشلواضافه کرد: حرکت بر مدار قانون، تقویت امید و نشاط ملی، پرهیز از سیاه نمایی و تخریب دستاوردها، استفاده از فضای انتخاباتی به عنوان یک فرصت ملی، اجتناب از تخریب و تهمت، کنترل وعده‌های انتخاباتی، جلوگیری از دست اندازی به بیت المال برای تبلیغات را از جمله ویژگی‌های یک نماینده مطلوب است.

 

مسوول دفترنمایندگی، ولی فقیه درسپاه دیواندره خاطرنشان کرد:باتوجه به بیانیه گام دوم ازسوی رهبرمعظم انقلاب امروزما نیازمند مجلسی مقتدر، مستقل، کارآمد، انقلابی، پاک و سالم هستیم تا بتواند برای مشکلات کشور گره گشایی کند یعنی تحت تأثیر قوای دیگر قرار نگیرد هرچند که هماهنگی قوا مساله بسیار مهمی است.

 

انتهای پیام/7727
 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار