شما اینجا هستید

امنیت و آرامش کشور مرهون خون شهدای انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، مراسم محفل انس و مودت رزمندگان ، جانبازان و خانواده های معظم شهدا با حضور امام جمعه قروه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان برگزار شد.

 

در این مراسم ابتدا سرهنگ محمد رضا مومنی فرمانده سپاه قروه طی سخنانی با اشاره به جایگاه شهادت در نزد خداوند اظهار داشت: شهدا دارای جایگاهی رفیع در نزد خداوند هستند و با اولین قطره خون خود به رستگاری خواهند رسید.

 

 

وی با بیان اینکه پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت نقش تاثیرگذاری در جامعه دارند افزود: پیشکسوتان بسیجی هم اکنون نیز با همان روحیه هشت سال دفاع مقدس آماده مقابله با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و برای دفاع از آرمان های امام خمینی (ره) تا آخرین قطره خون خود ایستادگی می کنند.

 

در ادامه این مراسم نیز امام جمعه قروه با بیان اینکه شهدا در هشت سال جنگ تحمیلی دشمنان اسلام را ناامید کردند، گفت: امروز و در شرایطی که بسیاری از کشورها با مشکلات و معضلاتی نظیر ناامنی روبرو هستند اما به برکت خون شهیدان امنیت و آرامش در ایران اسلامی برقرار است.

 

 

حجت الاسلام عابدین رستمی افزود: شهدا با ایثار و از خودگذشتگی و با ایستادن در برابر دشمنان عزت و عظمت را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار