شما اینجا هستید

دومین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی برگزار می‌شود

داوود کرمی مسئول فضای مجازی اداره کل حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کردستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،عنوان کرد: با توجه به لزوم حضور جدی جوانان انقلابی در فضای مجازی و تشکیل جبهه جهادی در فضای سایبری برای مقابله با تهاجم سازمان یافته دشمنان انقلاب اسلامی، ضروری است برای شناخت ظرفیت‌های موجود، سازماندهی‌های آینده و بهره‌گیری از پتانسیل‌های نهفته در راستای توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی با ایجاد بستری مناسب این روند شتاب بیشتری یابد.

وی گفت: برگزاری جشنواره و دریافت محصولات و ارائه آن در نمایشگاه می‌تواند علاوه بر تکمیل بانک اطلاعات فعالان، باعث شناسایی نخبگان این حوزه شده و مسیر برنامه‌ریزی و تهیه نقشه راه آینده را جهت نیل به هدف‌های پیش رو فراهم کند.

وی افزود: با انتخاب آثار برگزیده و برتر در این جشنواره می‌توان زمینه لازم برای ارائه آثار تولید شده در رسانه‌های دیجیتال و همچنین تشویق و ترغیب تولیدکنندگان در تولید بیشتر با محوریت مقاومت و دفاع مقدس و مقاومت و همچنین حضور مؤثر و گسترده و مردمی را رقم زد.

کرمی عنوان کرد: علاقمندان و فعالان فضای مجازی استان می‌توانند در محور‌های پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبری، پیام رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی، نرم افزار‌های کاربردی، هنر‌ها و سرگرمی‌های دیجیتال و بخش آزاد در این جشنواره شرکت کنند.

وی ادامه داد: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با همکاری نخبگان جوان، فعالان مردمی، مراکز فرهنگی، دانشگاه‌ها و نهاد‌های لشکری و کشوری از جمله برگزار کنندگان دومین جشنواره فضای مجازی هستند.

وی یادآور شد: ارسال آثار از طریق سایت دبیرخانه به نشانی www.defafestival.com و یا به آدرس سنندج- خیابان امام- اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کردستان امکان‌پذیر است و آخرین مهلت ارسال آثار ۳۰ بهمن اعلام شده است.
 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار