شما اینجا هستید

قدردانی از سرداری که دلسوزانه در جهت ترقی و توسعه استان گام برداشت

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، عصر امروز  در  بیستمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان  که با حضور استاندار و مسئولان در سالن شهدای گمنام استانداری کردستان برگزار شد  از سال‌ها تلاش سردار رجبی که دلسوزانه در جهت ترقی و توسعه استان بود تقدیر به عمل آمد.

 

سردار رجبی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب گفت: کسوت بنده چیزی بیش از سربازی برای نظام نبوده و باید همه با هم تا جایی که امکان دارد در جهت خدمت به مردم تلاش کنیم.

 

 فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر از همه افرادی که دل در گرو نظام و انقلاب داشته و‌ دلسوزانه در راستای پیشرفت و رشد کردستان تلاش می کنند قدردانی کرد و افزود: انتظار می‌رود که این توجهات همچنان ادامه پیدا داشته باشد.

 

 

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر عنوان  کرد: نباید جمله «کردستان محروم است» را بیان کرد چراکه  این استان دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های زیادی بوده و در برخی از شاخص‌ها وضعیت خوبی داشته و باید عقب ماندگیها سایر حوزهها نیز جبران شود.

 

 

وی یادآور شد: هیچ استانی موفق به برگزاری دو کنگره شهدا نبوده که به لطف خدا و برکت خون شهیدان در استان کردستان محقق شد و انتظار می‌رود همه با هم برای برگزاری چنین فعالیت‌های ارزشمندی دست به دست هم داده تا  با توان بیشتری کارها انجام شود.

 

 

 در پایان این جلسه استاندار کردستان  با اهدای لوح تقدیر از زحمات چندساله سردار محمدحسین رجبی در سمت فرمانده سپاه استان کردستان و تلاش‌های شبانه‌روزی در جهت اقدامات محرومیت‌زدایی و فعالیت‌های صورت گرفته تقدیر به عمل آورد.

 

انتهای پیام/7727

 

 

 

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار