شما اینجا هستید

دیدار فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با امام جمعه مریوان و خانواده شهید جلال بازیار +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با ماموستا شیرزادی امام جمعه شهرستان مریوان  و خانواده شهید جلال بازیار دیدار کرد.

 

 

سردار حسینی افزود:ایثار و فداکاری شهدا انقلاب اسلامی نشان از اوج از خودگذشتگی برای حفظ آرمانهای دین و انقلاب اسلامی است.

 

 

وی گفت: فداکاری شهدا باید سرمشق و سرلوحه ای برای ما باشد، چرا که به ثمره خون این شهدا است که در حال حاضر وظیفه و مسئولیتی به ما سپرده شده و ما باید در این راستا به مردم و نظام اسلامی خدمت کنیم.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد:تکریم خانواده شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ایران، شهدای هشت سال دفاع مقدس ، شهدای مدافع حرم و سایر عزیزانی که در راستای دفاع از اسلام و ایران اسلامی جان خود را فدا نمودند مایه فخر و مباهات ما است و دیدار با خانواده معظم شهدا با هدف زنده نگه داشتن یاد  و خاطره این عزیزان انجام می شود.

 

 

در ادامه ماوستا شیرزادی سپاه را مایه مباهات و ارزشمندی برای نظام اسلامی و حافظ امنیت و آسایش جامعه دانست و افزود: انسجام، آمادگی و هماهنگی نیروهای مسلح کشور مایه یاس و ناامیدی دشمن است.

 

 

 فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه این دیدار با تعدادی از مجروحین مردمی حوادث اخیر در مریوان دیدار کرد.

 

انتهای پیام/7727

 

 

 

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار