شما اینجا هستید

به مناسبت روز دانشجو؛

دیدار صمیمی فرمانده سپاه بیت المقدس با دانشجویان در دانشگاه + عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان  امروز ۱۶ آذر به مناسبت روز دانشجوبا دانشجویان دیدار کرد.

 

وی در ادامه این دیدار برای تبریک روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان استان کردستان حضور یافت و در جمع دانشجویان این دانشگاه گفت: روز دانشجو یک روز بزرگ در تاریخ کشور ما است.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت: علت نام‌گذاری این روز به واسطه شهادت سه تن از دانشجویان عدالت‌خواه است.

 

 

سردار حسینی عنوان کرد: مقام معظم رهبری از شما دانشجویان انتظار دارند که طالب علم باشید، روحیه مطالبه‌گری داشته باشید و اعتقاد دینی و انقلابی خود را تقویت کنید.

 

 

وی با اشاره به اينكه امام راحل دانشگاه را كارخانه آدم سازی توصيف كردند، افزود: اين جمله حاكی از ارزش و جايگاهی است كه دانشگاه دارد و  دانشجو بايد برای هدف و كار خود ارزش قائل شود.

 

وی  افزود: شما امروز جا پای کسانی گذاشتید که جانشان را در راه استکبارستیزی و انقلاب فدا کردند پس شما وارثان این انقلاب هستید وباید به مانند جان خود از این انقلاب حراست و پاسداری کنید.

دانشگاه فرهنگیان استان کردستان پردیس بنت الهدی صدر هم مقصد بعدی سردار حسینی بود که در آن دانشجویان را طالبین علم امروز و معلمان فردا خواند که تاریخ های ارزشی و مهم را هم برای کشور رقم زده اند.

 

وی بیان کرد: انتظاری که رهبری از شما دانشجویان دارد به مراتب بیشتر از دیگر اقشار جامعه است و طالب علم بودن داشتن روحیه و شور انقلابی و مبارزه با استکبار ستیزی و همواره مطالبه گر بودن همگی چکیده خواسته رهبری از شما است.

 

 

سردار حسینی افزود: وجود اعتقاد دینی و انقلابی در بین دانشجویان همگی منجر به رسیدن پیشرفت علمی در کشور شده که این میزان از رشد در تمام زمینه ها با شرایط اوایل انقلاب قابل مقایسه نیست.

 

 

 

دیدار با خانواده شهید دانشجو حیدر عزیزی هم از دیگر اقدامات سردار سید صادق حسینی در روز دانشجو بود که ساعاتی را هم به هم نشینی با خانواده این شهید گرانقدر گذراندند.

انتهای پیام/7727

 

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار