شما اینجا هستید

ارائه خدمت‌رسانی بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم و مناطق حاشیه نشین

مسئول بهداری سپاه بیت المقدس کردستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  با اشاره به خدمات‌رسانی بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم شهری و روستایی و مناطق حاشیه نشین گفت: توجه به سلامت مردم در مناطق محروم هدف فعالان بسیج جامعه پزشکی است.

نادری افزود: تیم‌های پزشکی از ابتدای هفته بسیج در درمانگاه‌های استان به صورت رایگان به ارائه خدمت پرداخته اند.

 


وی با اشاره به اینکه این خدمات در طی دو روز پنجشنبه و جمعه به مردم این مناطق ارائه می‌شود افزود:افرادی که درمان آنان به صورت تخصصی ادامه دار خواهد بود در بیمارستان‌های مجهز درمان و ادامه خدمت داده خواهد شد.
 


وی هدف از اعزام تیم جامعه پزشکی به مناطق محروم را ارتقای سطح سلامت مناطق حاشیه نشین و محروم دانست و افزود: بسیج جامعه پزشکی با اعزام تیم‌های درمانی و به منظور ارائه خدمات درمانی به اقشار محروم و کم درآمد یکی از اهداف مهم جامعه پزشکی است.

 


مسئول بهداری سپاه بیت المقدس کردستان بیان کرد: این گروه‌ها متشکل از ۶ نفر دندانپزشک،۲ چشم پزشک،۲ متخصص زنان و زایمان، دو پزشک اطفال و ۲ روانشناس از متخصصین و عوامل اجرایی و توزیع دارو به صورت رایگان را ارائه می‌دهند.

وی گفت: ارائه خدمات درمانی در مناطق محروم با استقبال مردم مواجه شده و  اکیپ های درمان در  طول هفته بسیج در این مناطق حضور داشتند.

 

انتهای پیام/7727
 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار