شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیجار در جمع بسیجیان :

بسیجیان با حضور به موقع در میدان آماده برقراری امنیت در جامعه هستند/ ساخت و تحویل 30 واحد مسکن محرومین بیجار

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  فرمانده سپاه بیجار در گردهمایی بزرگ بسیجیان بیجار ضمن تبریک گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین اظهار داشت: بسیج مظهر خودسازی، جامعه سازی و تمدن سازی است.

 

وی با اشاره به حضور بسیجیان در این مراسم ، افزود: مهمترین پیام گردهمایی امروز تجدید پیمان مجدد با رهبر انقلاب است و آماده ایم بگوییم رهبرا با تمام توان و با روحیه ایثارگری و جهادگری بیشتر آماده خدمت به انقلاب اسلامی ایران هستیم.

 

 

میرآقایی با تاکید بر اینکه بسیج یکی از ارکان انقلاب اسلامی ایران است ، گفت: این بسیجیان حافظان انقلاب اسلامی ایران هستند و با اخلاص و بصیرت آماده حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی می باشند.

 

 

فرمانده سپاه بیجار تصریح کرد: بسیجیان ما با اقتداء به رهبرشان با بصیرت و حضور به موقع در میدان های نبرد در جهت برقراری امنیت و حفظ دستاوردهای انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

 

 

وی بیان داشت: به برکات انقلاب اسلامی ایران شاهد تشکیل بسیج در کشورهای اسلامی هستیم و کشورهای اسلامی با تشکیل این نیروی مردمی توانستند در برابر دشمنان جبهه مقاومت به خوبی ایستادگی کنند.

 

 

میرآقایی در ادامه به فعالیت های بسیج بیجاردر طی یکسال گذشته اشاره کرد و بیان داشت: ساخت 30 واحد مسکن محرومین با کمک کمیته امداد امام خمینی (ره) و تحویل آن و ساخت 40 واحد دیگر با مشارکت بهزیستی در مناطق محروم بیجار از قدامات بسیج بیجار در طول یکسال گذشته است.

 

 

فرمانده سپاه بیجار گفت: مرمت 10 مسجد ، اهدای 3 سری جهیزیه به ارزش 3 میلیارد و 200 میلیون تومان به 160 نوعروس بی بضاعت ، اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی ، ساخت یک باب خانه عالم ، آبرسانی به 20 روستا محروم، پیگیری و مرمت 30 مسجد ، احداث 6 پایگاه مقاومت و اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم بیجار از مهمترین اقدامات بسیج بیجار در طی یکسال گذشته است.

 

 

میرآقایی از راه اندازی 24 صندوق قرض الحسنه در سطح شهر بیجار و تزریق 100 میلیون اعتبار به این صندوق در راستای حل مشکلات مردم خبر داد.

 

فرمانده سپاه بیجار عنوان کرد: دیدار با 50 خانواده شهید ، اعزام 10 اکیپ پزشکی به مناطق محروم از دیگر اقدامات بسیج بیجار در طی یکسال گذشته است.

 

وی از احیای دو روستای خالی از سکنه به همت جهادگران قرارگاه پیشرفت و آبادانی و سپاه ، بسیج بیجار خبر داد و بیا داشت: لایه روبی قنات ها ، اجرای برنامه های آموزشی ، پزشکی ، اجتماعی از دیگر اقدامات قرارگاه پیشرفت و آبادانی است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار