شما اینجا هستید

دیدار و سرکشی از جانباز حریم امنیت

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان و سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان به‌مناسبت هفته مبارک بسیج  با «سید صباح صمدی» جانباز 70 درصد سنندجی دیدار کردند.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان  در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک هفته بسیج به خانواده جانباز صمدی اظهار داشت: امنیت، آسایش، عزت و افتخار ایران اسلامی حاصل رشادت رزمندگان و ایثارگران است.

 

سردار سیدصادق حسینی گفت: امیدوارم خداوند متعال به جانباز «سید صباح صمدی» صحت و شفا بدهد.

 

وی افزود: همه ما دستاوردها، پیشرفت و اقتدار خود را مدیون حماسه‌آفرینی‌های رزمندگان اسلام و جانبازان دانسته و اگر خانواده جانباز «سید صباح صمدی» مشکل یا خواسته‌ای داشته، خود را موظف به پیگیری و حل مشکلاتشان می‌دانیم.

 

در ادامه نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و ایثار و حماسه همه رزمندگان اظهار داشت: از اینکه خداوند در این ایام مبارک توفیق حضور و دیدار با این جانباز بزرگوار و خانواده‌اش را نصیبمان کرده، خوشحالیم.

 

وی با بیان اینکه شهدا عاشق شهادت بودند و خداوند این سعادت را نصیب‌شان کرد، افزود: جانبازان و خانواده‌های این عزیزان نیز سختی‌هایی متحمل شده و یقیناً حق‌تعالی به آنان اجر و پاداش می‌دهد.

 

حسینی‌شاهرودی گفت: عزت مسلمانان، امنیت و آسایش کنونی در کشور مرهون فداکاری‌های شهیدان، جانبازان، بسیجیان و مدافعان امنیت است و اگر این بزرگمردان نبودند فساد جامعه را در برگرفته بود و دشمنان به اهداف شوم خود می‌رسیدند.

 

وی با اشاره به فرموده قرآن خاطرنشان کرد: کسانی‌که جان و جسم خود را در راه خدا، جهاد، مبارزه، اسلام و مردم تقدیم کرده؛ خداوند برایشان اجر عظیمی در نظر گرفته است.

 

بر اساس این گزارش «سیدصباح صمدی» در هشتم تیرماه سال 1395 در ارتفاعات سروآباد، در درگیری نیروهای سپاه کردستان با یک گروهک ضد انقلاب  به  درجه جانبازی نائل گشت وی دارای دو فرزند دختر نیاز (5 ساله) و نیان (12 ساله) است.

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار