شما اینجا هستید

به مناسبت هفته بسیج

دیدار فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با خانواده معظم شهدا

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، در چهارمین روز از هفته بسیج سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان همراه با  مدیر کل آموزش و پرورش استان با خانواده شهید نامدار مرادی  دیدار کردند. در این دیدار سردار حسینی ضمن  تبریک هفته بسیج در تکریم خانواده معظم  شهدا اظهار کرد: انقلاب و نظام ما مدیون خون های پاک  هزاران شهید گلگون کفن می باشد  که با اهدای  جان و خون خود امنیت  امروز را برای ما به ارمغان آوردند.

 

سردار حسینی گفت: تداوم فرهنگ ایثار و شهادت‌ و ترسیم مسیر حرکت نسل ها در امتداد یکدیگر، مهارت و هنری است که خانواده‌ی شهدا، با تأسی از سیره‌ی فاطمی، با درایت و استقامت، میدان‌دار آن هستند.

 

وی با بیان اینکه شهدا از جان عزیزشان برای اسلام ، انقلاب و مردم گذشتند؛ بر ضرورت یادآوری این رشادت و از خود گذشتگی ها به نسل جوان تاکید و اضافه کرد:آرامش و امنیت امروز کشورمان مرهون آن رشادت هاست.

 

   در ادامه قربانی  مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: شهید محمد نامداری  از معلمان آگاه و بصیر و برجسته آن دوران بودند که همواره نسبت به آگاهی  بخشی دانش آموزان نسبت به اقدامات  گروهک های ضد انقلاب در منطقه تلاش میکردند.

 

وی افزود:  این شهید بزرگوار در نهایت 14 اسفند 1360 در مقابل مدرسه (محل کار تدریس) ایشان را ترور و به شهادت رساندند  و اکنون همان مدرسه بنام آن شهید نامگذاری  شده است.

انتهای پیام/7727

 

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار