شما اینجا هستید

هیچ تشویقی برای بسیج بهتر از تایید مقام معظم رهبری نیست

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سید صادق حسینی ظهر امروز در دیدار با متخصصین بسیج از اقشار مختلف با نماینده، ولی فقیه در استان کردستان با تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج یک هدیه الهی است که خداوند به نظام ما ارزانی داشت.

 


وی با بیان اینکه چهل سال پیش هدف امام راحل تشکیل بسیج مستضعفان جهان اسلام بوده است، بیان کرد: خروجی این اقدام امام (ره) مقاومت امروز جهان اسلام است.

 


فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان افزود: از برکات بسیج در مبارزه با ضدانقلاب، دوران دفاع مقدس، سازندگی کشور و مباحث فرهنگی و اجتماعی استفاده کرده‌ایم.

 


سردار حسینی اظهار داشت: در هفته مبارک بسیج هر سال از خدمات و تلاش‌های بسیجیان در اقشار مختلف تجلیل می‌شود.

 


وی افزود: هم اکنون ۸۸ گردان سازمان‌یافته بسیج در کردستان آماده هرگونه عملیات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حتی امنیت پایدار هستند.


فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با تقدیر از حضور گسترده مردم استان در راهپیمایی علیه آشوبگران و اغتشاشات اخیر، افزود: مردم همواره ستون اصلی نظام اسلامی بوده و بسیج مردمی در ایران اسلامی به ویژه کردستان نقش مهمی در برقراری امنیت پایدار داشته و دارند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه آمادگی بسیج در کنار نیرو‌های امنیتی موجب حفظ آرامش در زنجان بوده است و هر جا خطری نظام را تهدید کند سینه بسیج سپر بلای انقلاب است، ادامه داد: هیچ تشویقی برای بسیج بهتر از تایید مقام معظم رهبری نیست.

 


سردار حسینی خاطرنشان کرد: در خاموش کردن فتنه چند روز اخیر هم نقش سپاه و بسیج بسیار روشن بود.

 


وی افزود: خوشبختانه مردم خیلی زود صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و در این راستا نقش بسیجیان در روشنگری مردمی بسیار چشمگیر بود.
 

در ادامه آیت‌الله حسینی‌شاهرودی اظهار داشت: بسیج هیمنه استکبار جهانی را در منطقه فروریخته است و دشمنان اسلام و مسلمین چاره‌ای جز تسلیم و عقب‌نشینی در برابر تفکر بسیج مستضعفین جهان را  ندارند.

 

 

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی افزود: ایران اسلامی محور مقاومت و بسیجیان ایران الگوی تمامی بسیجیان جهان هستند.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در ادامه سخنان خود از تشکیل بسیج مستضعفین جهان به عنوان مقدمه تشکیل حکومت جهانی اسلام یاد کرد و گفت: به فضل الهی روز به روز شاهد گسترش دامنه تفکر بسیج مستضعفین در دنیا هستیم.

 

 

حسینی‌شاهرودی افزود: حزب‌الله لبنان، انصارالله یمن و سپاه بدر عراق از جمله نمونه‌های عینی بسیج مستضعفان هستند که رعب و وحشت را در دل دشمنان اسلام انداخته‌اند.

 

وی افزود: تفکر بسیج کشور را از همه طوفان‌ها به سوی ساحل آرامش می‌رساند و اگر سپاه و بسیج نبودند این عزت و اقتدار وجود نداشت.

 

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی اظهار کرد: برکات بسیج علاوه بر ایران در کشورهای منطقه نیز سایه گسترانده است و بسیاری از افتخارات ملی ما ثمره تفکر بسیج است.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار کرد: تفکر بسیج در هر جا حضور می‌یابد مشکلات و موانع را رفع می‌کند.

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار