شما اینجا هستید

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج.

مراسم یادواره شهدای حوزه شهید چمران بیجار برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  در ابتدای این مراسم فرمانده سپاه بیجار ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج اظهار داشت: امنیت انقلاب اسلامی ایران مرهون خون پاک شهیدانی است که برای آسایش ملت ایران از بزرگترین سرمایه وجود خود یعنی جانشان گذشتند تا دست بیگانگان به خاک مقدس جمهوری اسلامی ایران نرسد.

 


وی با بیان اینکه بسیج بزرگترین یادگار امام خمینی (ره) است، افزود: در طول ۴۱ سال گذشته در هر کجا با تفکر بسیجی ورود کردیم موجب حل مشکلات شده است.

 


در ادامه این مراسم، امیر سرتیپ دوم ستاد، ابراهیم گلفام جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو‌های مسلح با بیان اینکه ۵ سال از خدمتش را در دوران دفاع مقدس در استان کردستان بوده است، گفت: نوع خدمت در استان کردستان با سایر استان‌های کشور از ارزش بیشتری برخوردار است.


 
وی با بیان اینکه به گفته رهبر معظم انقلاب استان کردستان سرزمین مجاهدت‌های خاموش است، افزود: شهرستان بیجار از شهر‌های عقبه و مطمئن کردستان است.


 
معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: اگر چه دفاع مقدس کشور ما ۸ سال بود، اما به اندازه ۸۰۰ سال می‌توان از آن تغذیه فکری و روحی برای الگو گرفتن در تمامی عرصه‌ها داشت.


 
گلفام تصریح کرد: مقاومت در مقابل حرکت عظیم دشمن مهمترین درس دوران دفاع مقدس کشور ما است.

 


وی با بیان اینکه با مقاومت در مقابل حرکت عظیم دشمن توانستیم دوران دفاع مقدس را تثبیت کنیم، اظهار داشت: تبدیل تهدید جنگ به عنوان یک فرصت از دیگر ویژگی‌های دوران دفاع مقدس است.


 
این مسوول نظامی ادامه داد: پیروزی در جنگ با اتکال به نیروی ایمان که موجب خودکفایی در زمینه نظامی شد از دیگر ویژگی‌های بارز دوران دفاع مقدس است.

 


وی با اشاره به دیگر اهداف دوران دفاع مقدس بیان داشت: انسجام ملی و مذهبی و پایداری امنیت سیاسی، اجتماعی و نظامی مرهون دوران دفاع مقدس است.

 


معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو‌های مسلح عنوان کرد: امروز به برکت دوران دفاع مقدس شاهد پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستیم و تلاش مستمر بسیج و سپاه پاسداران از دستاورد‌های این دوران است.


 
وی با تاکید بر اینکه توانمندی نظامی بازدارندگی موجب عقب نشینی دشمنان شده است، گفت: دشمنان ما وقتی این پیشرفت را دیدند از حوزه نظامی ناامید شدن در حوزه‌های دیگر مانند اقتصادی ورود پیدا کردند.

 

 
گلفام با اشاره به آشوب‌های اخیر در کشور بیان داشت: مهمترین استراتژیک دشمن به سازش کشیدن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. به گفته این مسوول: کشور‌های مرتجع منطقه با تزریق پول‌های زیادی درصدد گسترش اغتشاشات اخیر در کشور بودند.

 


معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو‌های مسلح بیان داشت: توجه به شاخص ولایت مهمترین عامل پیروزی و پیشرفت انقلاب اسلامی ایران است.

 


وی تاکید کرد: اگر امروز در حوزه اقتصادی مشکل داریم، علتش همان نیم نگاهی است که دولتمردان به خارج دارند که چیزی برایمان بیاورند.

 


سردار گلفام با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که باید به جوانان انقلابی بها داد، خطاب به مسوولان بیجار گفت:: به جوانان شهر خودتان بها دهید و با فراهم کردن زیر ساخت‌های مناسب مانع از مهاجرت آن‌ها شوید. وی تاکید کرد: در استان کردستان نیازمند کار انقلابی برای پیشرفت و جلوگیری از مهاجرت است. در انتهای این مراسم از پایگاه‌های برتر طرح اسوه تجلیل شد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار