شما اینجا هستید

ظرفیت‌های سپاه برای خدمت به مردم برنامه‌ریزی شده است

به گزارش  خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار سید صادق حسینی شنبه‌ شب در برنامه تلویزیونی «گفتمان» که به صورت زنده از سیمای مرکز کردستان پخش شد، اظهار داشت: نیروهای مسلح در کشورمان، نیرویی مسلح، اعتقادی، ایمانی و برخوردار از امکانات و تجهیزات نوین داخلی است و این افتخار ماست.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان افزود: مردمان خوبمان در گردنه‌های حساس و روزهای بحرانی بصورت خودجوش وارد صحنه شده و هر توطئه‌ای را در نطفه خفه کرده‌اند و این را باید عرض کنم که توصیف حرکت زیبای مردم و ارزش‌گذاری حرکت هوشمندانه و انقلابی مردم کردستان در محکومیت اغتشاشگران در کلمات قابل توصیف نیست.

 

 

وی گفت : ما در برابر حرکت انقلابی مردم استان و حضور به موقع و حماسه‌آفرینی‌های این مردم سر تعظیم فرود می‌آوریم و درود می‌فرستیم که ادامه‌دهنده خط سرخ شهیدانی هستند که در عین مظلومیت با کمترین امکانات دشمن را شکست دادند و امروز هم این ملت امریکایی‌ها، بعثی‌ها و حکام خودفروخته حوزه خلیج فارس را با شکست مواجه کردند.

 

 

سردار حسینی عنوان کرد: امروز این ملت عامل سرافرازی، غرور و عظمت کشور و عامل قدرت نظام شدند چرا که اگر مردم نباشند نظام کاری از پیش نمی‌برد و هر جا لازم بوده مردم به صحنه آمده‌اند و ما با همه وجود به آنها افتخار می‌کنیم.

 

 

وی گفت: تاکید رهبر معظم انقلاب این است که از ظرفیت‌های سپاه برای خدمت به مردم برنامه‌ریزی شود و ما به دنبال این هستیم در دورافتاده‌ترین روستاها و نقاط محروم هر آنچه نیاز مردم باشد و متناسب با توان سپاه و بسیج، به مردم خدمت‌رسانی کنیم.

 

 

فرمانده سپاه کردستان اضافه کرد: قطعا پاسداران، بسیجیان و نیروهای مسلح خدمت به مردم و تقویت طعم شیرین عدالت در جامعه را افتخار خود می‌دانند و قابل ذکر است که برنامه‌های متنوعی در ابعاد مختلف در دستور کار سپاه استان وجود دارد که منجر به خدمات‌رسانی به مردم و آبادانی مناطق محروم خواهد شد.

 

 

سردار حسینی اظهار داشت: خدمت به مردم، کمک به توسعه کشاورزی، آبرسانی، برق‌رسانی و اقدامات عام‌المنفعه در مناطق محروم استان از اولویت‌های سپاه و بسیج است.

 

 

وی در پایان  گفت: منویات رهبری در خصوص بسیج برای ما الگوست و از تک‌تک کلمات الگوسازی می‌کنیم، شیوه کار را پیش می‌بریم و خدمت می‌کنیم، چون بسیج یک ظرفیت است، سیاسی است ولی سیاست‌زده نیست، بسیج انقلابی است و در صحنه‌هایی که نیاز باشد حاضر و آماده است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار