شما اینجا هستید

نه کردستانی ها به آشوبگران/مسیر مردم از آشوبگران جداست

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، مردم شهیدپرور کردستان با بصیرتی مثال‌زدنی از ساعات اولیه صبح امروز به میدان آمدند تا بگویند سخن ولی فقیه برایشان حجت است.

 

 از پیر و جوان زن و مرد همه از ساعتی قبل از شروع راهپیمایی به میدان آزادی سنندج و میدان های اصلی در شهرستان های استان آمده اند تا به شهدا بگویند راهشان از اغتشاشگر و منافق جداست.

 

ماموستا سید معروف خالدی امام جمعه موقت سنندج و سخنران این راهپیمایی اظهار کرد: مردم استان کردستان در هر جایی که آشوبگران بخواهند اغتشاشاشاتی را ایجاد کنند به دفاع از حریم امنیت و اقتدار کشور وارد میدان می شوند درست است که مطالبات اقتصادی مردم به حق است اما اجازه نخواهیم داد که دشمنان و اغتشاشگران با ضربه زدن به امنیت استان و خدشه وارد کردن به بیت المال آشوب برپا کنند.

 

وی  ضمن محکوم کردن اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر اظهار داشت: مردم با بصیرت و هوشیار آگاه کردستان امروز هم نوا با سایر استان ها به صورت خود جوش و مردمی اقدامات آشوبگرانه اشرار و ضدانقلاب را محکوم کردند که جای بسی خوشحالی دارد.

 

وی با بیان اینکه مردم در این اغتشاشات اخیر صف خود را از اشرار و اخلالگران نظم و امنیت جدا کردند، افزود: انسان در هر واقعه‌ای باید عاقلانه و از روی تفکر تصمیم بگیرد چراکه آشوب و اعتراضات خشونت‌آمیز غیرمنطقی و جایز نیست.

 

امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه نباید در این برهه حساس دشمنان را خوشحال کنیم، تصریح کرد: باید همه با هم مراقب توطئه‌های دشمنان باشیم چراکه بدخواهان به دنبال برهم زدن امنیت و آسایش کنونی مردم هستند.

 

وی افزود: مشورت، بیان دیدگاه‌ها و ارائه راهکار به هر کسی اجازه داده می‌شود، اما باید منطقی و عاقلانه باشد نه اینکه عده‌ای جیره‌خوار اماکن، اموال عمومی و مال مردم را در آتش بسوزانند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار