شما اینجا هستید

با همه عوامل اغتشاشات به شدت برخورد خواهد شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، حسن عسگری ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه سنندج با تبریک هفته بسیج به همه نمازگزاران سنندجی اظهار کرد: پیامبر اکرم(ص) از امنیت و سلامت به عنوان دو نعمت الهی یاد کرده است که تا زمانی آنها را از دست ندهیم قدر آن را نمی‌دانیم.

 

 

فرمانده سپاه شهرستان سنندج گفت: امروز یک فتنه بین‌المللی علیه ملت ایران را شروع و حتی غذا و دارو ملت ایران را هم تحریم کرده‌اند.

 

 

وی افزود: انقلاب اسلامی از روزی که بر اساس مکتب اسلام پایه‌گذاری شد توسط دشمنان مورد هجمه قرار گرفت و توطئه‌های یهودیان و آمریکای جهانخوار علیه انقلاب اسلامی از همان روزهای نخستین انقلاب در قالب غائله‌های ضدانقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد.

 

 

عسگری افزود: توجه به ظرفیت‌های داخلی و انسجام داخلی راه برون رفت از توطئه‌ها و تحریم‌های دشمنان است.

 

 

در دفاع از بیت‌المال با کسی تعارف نداریم

 

عسگری افزود: برای دفاع از جان و مال مردم و اموال عمومی با هیچ کس تعارفی نداریم.

 


وی اظهار داشت: انتظار داریم مردم فرهنگی سنندج همچون این چند دهه نقش آفرینی نموده و جوانان و نوجوانان را به سوی بصیرت رهنمون کنند.

 

عسکری اعلام کرد: امنیتی که برای آن بیش از 5 هزار و 400 شهید جان خود را تقدیم کرد‌اند را به آسانی از دست نمی‌دهیم.

 

وی افزود: صبح شنبه دوم آذرماه راهپیمایی ضد آشوبگران در سنندج برگزار خواهد شد و امیدواریم شاهد حضور دشمن شکن سنندجی‌ها باشیم.

 

فرمانده سپاه شهرستان سنندج با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج اظهار کرد: اهدای 144 فقره جهیزیه به ارزش 2 میلیارد تومان و حمایت‌های معیشتی از خانوارهای محرومین، احداث دو مجموعه فضای سبز در دو منطقه محروم سنندج، احداث 30 واحد مسکونی محرومین، احداث 15 خانه عالم، مرمت 17 مدرسه، کمک به احداث 15 مسجد و در مجموع کمک 7 میلیارد تومانی در بخش محرومیت‌زدایی در شهرستان انجام شده است.

 

وی از معرفی 260 نفر معتاد به کمپ‌های اعتیاد و برگزاری جشن بهبود یافتگی برای 250 نفر از این افراد به عنوان دیگر اقدامات سپاه سنندج نام برد.

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار