شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

مأموریت سپاه صیانت از خدمات انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان سردار سیدصادق حسینی به عنوان فرمانده جدید معرفی و از زحمات سردار محمدحسین رجبی فرمانده سابق قدردانی شد.

 

 

در این مراسم سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان عنوان کرد: امیدوارم با تلاش و همکاری همه همکاران و مسؤولان سایر دستگاه های دولتی بتوانم در مسؤولیت جدید موفق و سربلند باشم.

 

 

سردار حسینی ادامه داد: خدا را شاکرم که به بنده توفیق داد یکبار دیگر در خدمت مردم نجیب، سخت کوش، ولایی، غیور و مرزدار استان کردستان باشم. «سردار سیدصادق حسینی در دوران دفاع مقدس نیز در استان کردستان خدمت کرده است».

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان اظهار داشت: مأموریت سپاه صیانت از خدمات انقلاب اسلامی است و تلاش خواهیم کرد بانی خدمات خوبی به مردم کردستان باشیم.

 

 

 سردار  حسینی با تأکید براینکه تمام تلاش خود برای رفع محرومیت و تأمین شرایط زندگی آبرومندانه مردم کردستان را به کار خواهد گرفت، گفت: در این مسیر به مشارکت و همکاری همه جانبه مردم نیازمند است.

 

 

سردار حسینی گفت: با روحیه جهادی تلاش خواهیم کرد که امنیت در کردستان پایدارتر شود و شرایط سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در استان فراهم گردد.

 

 

وی در پایان  از زحمات سردار رجبی فرمانده سابق هم قدردانی کرد و افزود: وی در کردستان زحمات زیادی کشیده و باید قدردان این زحمات بود.

 

انتهای پیام/7727

 

 

 

 

 

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار