شما اینجا هستید

ایجاد وحدت لازمه پیروزی مسلمانان بر دشمنان است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان،  با تبریک ماه ربیع‌الاول و هفته وحدت، میلاد با سعادت پیامبر اکرم «ص» به تمام مسلمانان جهان اسلام، اظهار داشت: ما در استانی زندگی می‌کنیم که احساس تفاوت میان ادیان، مذاهب و شیعه و سنی وجود ندارد.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با یادآوری فرمود: رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه وحدت در دین و قومیت یک فرصت است، تصریح کرد: اقوام مختلف ترک، کُرد، لر، فارس و عرب در کشور با اتحاد و همبستگی در کنار یکدیگر زندگی و همیشه در برابر توطئه‌های دشمنان ید واحد اسلامی هستند.

 


وی افزود: مسلمانان شیعه و سنی در استان کردستان متحد، هماهنگ و در کنار یکدیگر در سایه آرامش، امنیت پایدار، محبت و صمیمیت با هم زندگی می‌کنند.


سردار رجبی بصیرت، هوشیاری و تقویت وحدت را بستر و لازمه پیروزی و موفقیت مسلمانان بر دشمنان دانست و هشدار داد: اکنون در این مقطع زمانی دشمنان در تلاشند تا با ایجاد اختلافات قومی و مذهبی به اهداف شوم خود برسند، بنابراین باید همه با هم هوشیار باشیم.

وی با یادآوری خلق حماسه ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی گفت: رزمندگان اسلام، مردم کرد، بلوچ، ترک، فارس و عرب در آن زمان همه با هم در برابر دشمنان جنگیدند و اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور در اختیار دشمن قرار گیرد.

فرمانده سپاه بیت المقدس  تاکید کرد: مردم باید در این برهه زمانی «آگاه و هوشیار» باشند چراکه دشمنان از طریق دسیسه‌های مختلف به‌دنبال اختلاف‌افکنی و گرفتن فرصت‌ها و وحدت شیعه و سنی هستند.

وی  یادآور شد: تا زمانیکه همه مردم با هم وحدت داشته باشند، این قدرت و انسجام همچنان تداوم داشته و دشمنان با شکست مواجه‌اند.

 

انتهای پیام/7727
 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار