شما اینجا هستید

در قالب کاروان‌های راهیان نور صورت گرفت.

اعزام بیش از ۱۷۰ دانش اموز به مناطق عملیاتی غرب کشور

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سرهنگ محمد رضا مومنی امروز و در مراسم بدرقه دانش آموزان در کاروان‌های راهیان نور با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اهمیت برگزاری اردو‌های راهیان نور اظهار داشت: راهیان نور می‌تواند بازگو کننده حماسه مقاومت، ایثار، شجاعت و شهادت طلبی رزمندگان اسلام و تربیت یافتگان مکتب اسلام و انقلاب برای نسل جدید انقلاب باشد.

وی افزود: بازخوانی و روایت حماسه آفرینی‌های رزمندگان اسلام در ۸ سال دفاع مقدس و بازنمایی آن برای نسل امروز و فردای سرزمین مقدس ایران اسلامی بسیار حائز اهمیت است.

فرمانده سپاه قروه خاطر نشان کرد: راهیان نور به عنوان یک عملیات اثرگذار فرهنگی در سطح جامعه و به ویژه برای جوانان و نوجونان عزیز ما است که به عنوان آینده سازان انقلاب اسلامی هستند.

وی به شعار دانش آموز انقلابی، مدرسه انقلابی اشاره نمود و گفت: این شعار، شعاری است که دانش آموزان عزیز بعد از بازگشت از این اردو‌ها درصدد دستیابی به آن هستند.

 


مومنی به تعداد دانش آموزان حاضر در این اردو‌ها اشاره نمود و بیان داشت: این اردو‌ها شامل ۴ کاروان هستند که در هر دوره ۴ دستگاه اتوبوس دانش اموزان را جابجا می‌کنند.

 

وی ادامه داد: این اردو به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت که ۲ کاروان شامل برادران در اردوی بانه و ۲ کاروان شامل خواهران در اردوی مریوان می‌شود.

 

فرمانده سپاه قروه به مناطق عملیاتی مورد بازدید اشاره نمود و گفت: بازدید از مناطق عملیاتی، مشهد شهدای بانه و مریوان و سنندج و بازدید از مناطق عملیاتی و یادمان‌های شهدای بوالحسن، سیرانبند بانه، خانم شیخان و شهدای گمنام زریوار مریوان از دیگر مناطقی است که مورد بازدید قرار می‌گیرند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار