شما اینجا هستید

پیشرفت‌های ایران بیانگر اقتدار ملت است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار محمدعلی آسودی در سخنرانی راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان با گرامیداشت نام و یاد شهدای کردستان، اظهار کرد: امروز آحاد مردم  همه  با هم در کنار هم و یک صدا به کوری چشم آمریکا فریاد مرگ بر آمریکا سر می‌دهند.

 

 

وی افزود: در 13 آبان سال 43 امام(ره) فریاد آزادی خواهی را برآورد و به مردم یاد داد که بر پایه آموزه های قرآن فریاد آزادی خواهی سر دهند.

 

 

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه ادامه داد: امام (ره) علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی فریاد برآورد و به این خاطر دستگیر شد، شاه ظالم به ایشان می گفت به ما هرچه می گویید بگویید اما با امریکا و اسرائیل کاری داشته نباش، اما امام(ره) معتقد بود که همه بدبختی های ایران از جانب امریکا است.

 

وی بیان کرد: آمریکا باید امروز شیعه و سنی را در کنار هم ببیند که به شعار قرآن توجه می‌کنند و فریاد می‌زنند مرگ بر آمریکا و تا این ایستادگی و ولایتمداری هست دغدغه‌ای نداریم.

 

 

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: تا زمانی که ایستادگی، مقاومت و ولایتمداری در ایران جاری و ساری باشد سربلند خواهیم بود.

 

 

سردار آسودی تأکید کرد: دیگر دوران آقایی آمریکا در جهان به سر رسیده است، اکنون ایران صلابت و قدرت دارد. امروز ایران می تواند با سامانه های موشکی و پدافندی تولید داخل، قدرتمنترین پهباد امریکایی را سرنگون کند. وی افزود: انگلیس پلید هم در مقطعی هوایی شد و کشتی ایران را توقیف کرد و ایران هم در جواب کشتی انها را توقیف کرد تا اینکه مجبور شد کشتی ایرانی را آزاد کند.

 

 

وی تصریح کرد: همه دشمنان نظام اسلامی یک هدف مشترک دارند و آن نیز سرنگونی نظام است.

 

 

مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه گفت: آنهایی که در قالب کاپیتولاسیون از ایران حق توحش می گرفتند، دزدی و غارت می کردند، امروز کار به جایی رسیده است که  ریس جمهور آمریکا به هر  کاری دست می زند تا شاید بتواند با ایران به  مذاکره بنشیند.

 

وی در پایان  عنوان نمود: مردم کردستان مایه افتخار ایران اسلامی هستند و امیدواریم همیشه این اتحاد و همبستگی پابرجا بماند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار