شما اینجا هستید

بیانیه سازمان بسیج طلاب وروحانیون سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت یوم الله 13 آبان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سازمان بسیج طلاب وروحانیون سپاه بیت المقدس استان کردستان به مناسبت یوم الله 13 آبان بیانیه صادر کرد.


 
متن بیانیه به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن رحیم

ملت بزرگ این شیطان بزرگ را ازکشور بیرون کرد، نباید بگذاریم دوباره برگردد، نباید اجازه دهیم نفوذ پیدا کند، دشمنی اینان تمام نمی‌شود. امام خامنه‌ای (مدظله)

۱۳ آبان ماه که از ایام الله است درذهن وخاطره ملت بزرگ وتاریخ ساز ایران ماندگار است و خواهد ماند.

این روز بزرگ برگ زرینی است در کتاب تاریخ معاصرکه تمام ملت‌های رنج دیده و ستمدیده جهان را برای ظلم ستیزی و استکبار ستیزی فرا می‌خواند.

نظام سلطه و استکبار جهانی به فرماندهی امریکای جنایتکار برای به زانو در آوردن جمهوری اسلامی ایران که امید و پناهگاهی برای ملت‌های ستمدیده و رنج دیده می‌باشداز هراقدام و حربه‌ای استفاده می‌کند، فقط باید هوشیار بود و گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب داشت تا با بصیرت و روحیه انقلابی از این ترفند‌ها و دسیسه‌های خارجی و داخلی به سلامت گذرکنیم.

رصد اخبار و اتفاقات امروز منطقه غرب آسیا بخصوص لبنان و عراق نیز در همین راستا برای خلل وارد کردن به جبهه مقاومت می‌باشد.

ملت بزرگ ایران و نسل جوان و انقلابی با الهام از بیانیه گام دوم انقلاب رهبر فرزانه انقلاب تیزهوشیارانه و خردمندانه حوادث منطقه و اوظاع داخلی را زیر نظر دارد و هیچگاه فریب ترفند‌های نخ نما شده استکبار جهانی را نخواهد خورد.

این ملت بزرگ ایران با غیرت و تعصب فراوان نسبت به خون شهیدان این مرزوبوم که در پای انقلابشان ریخته اند همیشه خود را در صف اول مبارزه با استکبار جهانی مخصوصا آمریکا می‌داند و هیچ گاه از این رسالت خویش دست بر نخواهد داشت و شعار مرگ بر آمریکای خود را که به فرمان رهبر انقلاب پشتوانه محکم عقلی دارد تا رهایی تمامی مظلومان از بندویوغ مستکبران و ظالمان در هر نقطه جقرافیایی و در هر عرصه‌ای ادامه خواهد داد.

سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان کردستان همچون تمامی ارگان‌ها و نهاد‌ها و... همانندسال‌های گذشته تمامی اقشار جامعه بخصوص طلاب و روحانیون استان را برای شرکت هر چه با شکوه‌تر در راهپیمایی سیزدهم آبان ماه ۱۳۹۸ فرا می‌خواند..

سازمان بسیج طلاب وروحانیون سپاه بیت المقدس کردستان

 

انتهای پیام/7727
 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار