شما اینجا هستید

بیانیه بسیج جامعه زنان استان کردستان به مناسبت راهپیمایی ۱۳ آبان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  ۱۳ آبان یادآور حماسه خونین لاله‌های انقلاب، تجلی حماسه حضور فرزندان انقلاب و تجلی گاه اراده مومنان برای سرکوبی استکبار و استعمار است.۱۳ آبان یادآور طنین فریاد‌های آزادی خواهی، عدالت گستری و طرفداری از مظلومان علیه سلطه آمریکایی است ۱۳ آبان یادآور عطر خون‌های پاک و مطهر دانش آموزان و جوانان عزیزی است که ناجوانمردانه به دست نظامیان رژیم منحوس پهلوی به شهادت رسیدند و در یک کلام ۱۳ آبان سالروز عزت ایران و ذلت امریکاست.

با تسخیر لانه جاسوسی و انتشار اسناد این مرکز شرارت علیه ملت ایران بود که جریانات سازشکار و منفعل از بدنه انقلاب رانده شدند و دخالت‌های آمریکا در ایران به گونه‌ای مستند به افکار عمومی جهانیان عرضه شد و به همین علت است که انتشار مجموعه اسناد لانه جاسوسی در آمریکای مدعی آزادی، ممنوع است!

 


امروزانقلاب اسلامی علی‌ر‌غم همه دشمنی‌ها با اتکا به عنایات خداوند متعال و استعانت از روح مطهر شهدای گلگون کفنش و تحت رهبری داهیانه و حکیمانه رهبر فرزانه خود، قله‌های عزت و افتخار را یکی پس از دیگری فتح می‌کند و در همه عرصه‌های علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی به الگوی سایر ملل آزدیخواه و عدالت جو تبدیل شده است.

 


مجموعه رویداد‌های این روز تاریخی پیام‌ها و درس‌های فراوانی برای نسل حاضر و نسل‌های آینده دارد که عصاره آن ضرورت هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان و خودباوری و اتکا به نفس آنان در مقابله با دسایس و فتنه‌ها و دفاع از مرز‌های جغرافیایی، عقیدتی و فرهنگی و تلاش در جهت نیل به پیشرفت و اقتدار بیشتر می‌باشد.

 


آمریکا امروز تمام ظرفیت‌های منطقه‌ای و بین المللی خود را به کار گرفته تا شاید بتواند کینه چندین ساله خود را از فرزندان عاشورایی امام و رهبری که بار‌ها ضربه شصت آن‌ها را از قلب تهران در لانه جاسوسی تا اعماق خلیج فارس با تمام وجود درک نموده خالی کند و در این راستا از هیچ تلاشی چه مستقیم با اعمال تحریم‌های خلاف قوانین و حقوق بین الملل و چه غیرمستقیم با نا امن کردن منطقه از طریق به خاک و خون کشیدن هزاران بی گناه غیرنظامی در سوریه، عراق، افغانستان، یمن و... فروگذار نمی‌کند.

 


این در حالی است که عده‌ای از شیفتگان غرب در داخل کشور با بزک کردن چهره منفور آمریکا، رفع مشکلات را در ارتباط با غرب جستجو می‌کنند، اما مردم غیور و بصیر ایران به ویژه دانش آموزان و دانشجویان، با پیروی از قیام امام حسین علیه السلام و پیروی از آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانه انقلاب با حضور پر شور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان رساتر از همیشه پیام استکبارستیزی خود را به گوش جهانیان خواهند رسانید و با شعار‌های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود از خونخواران جهان را فریاد خواهند کشید.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار