شما اینجا هستید

موفقیت ملت ایران در گرو پایداری و شناخت اهداف دشمن است

محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس اظهار داشت: موفقیت و نتیجه آن زمانی نسیب ما می شود که به طور کامل بر اهداف دشمن اشرافیت داشته باشیم و خنثی کننده هر توطئه ی از طرف آنان باشیم.

 

 

وی افزود: دشمن در هر توطئه برنامه ریزی شده به دنبال این بود که به هر طریقی چه اقتصادی و چه فرهنگی به کشور ما نفوذ کند اما ملت شریف ایران متناسب با اهداف دشمن با مقاومت و  شناخت تمام دسیسه ها توانست دشمن را به زانو درآورد.

 

 

سردار رجبی اظهار کرد:اوج فشارهای دشمن با تحمیل فشار روانی بر مردم اجرایی شد اما خوشبختانه مردم با هوشیاری از زیر بار این فشارها خود را بیرون آوردند.

 

 

سردار رجبی عنوان کرد مردم راه برون رفت از تمام بحرانها و مقابله  با آن را پیدا کرده اند و دولت مردان به بعضی از برنامه ها روی آوردن که بنبست شکن است و ما را از بنبست اقتصادی در خواهد آورد.

 

 

وی افزود: روز 13 آبان روز مرگ بر آمریکا است و ملت عزیزما به مانند همیشه این را جزو فرهنگ خود میداند و از یاد نخواهد برد چرا که  مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل جزو فرهنگ مبارزاتی ما شده است که این امر نه تنها در کشور ما  بلکه در کشورهای دیگر هم به عنوان  الگو قرار داده شده است.

 

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان در ادامه گفت: امروز مردم این استان آمده اند تا  با مشت گره کرده بر علیه استکبار شعار سر دهند و به مانند همیشه ثابت کنند که برای همیشه پای این انقلاب و در کنار رهبر فرزانه آن خواهند ماند.

 

 

وی افزود: ملت شریف ایران به خوبی می دانند راه آینده راه برون رفت از تمام مشکلات برای ایران اسلامی خواهد بود چون در این میان راه ایستادگی و مقاومت  است که به  نتیجه خواهد نشست.

 

 

سردار رجبی عنوان کرد: در تمامی عرصه ها شاهد آن هستیم که  نه تنها   راه بن بستی  وجود ندارد  بلکه اقتدار ما در  تمامی حوزهای  نظامی و دفاعی  باعث شده است که تمام دشمنان ریز و درشت انگشت به دهان بمانند  چرا که راه اقتدار و پایداری از آن ایران اسلامی و ملت شریف آن است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار