سپاه فاتح قله‌های بزرگ در این سرزمین است/ ما در اوج نابرابری در برابر دشمن تسلیم نشدیم/ جوان فوتبالیست یک پیام جهانی و الهی را از روی سینه‌اش ارسال کرد

جمعه, 08/03/1398 - 10:25
فرمانده کل سپاه پاسداران:
سپاه فاتح قله‌های بزرگ در این سرزمین است/ ما در اوج نابرابری در برابر دشمن تسلیم نشدیم/ جوان فوتبالیست یک پیام جهانی و الهی را از روی سینه‌اش ارسال کرد
سپاه فاتح قله‌های بزرگ در این سرزمین است/ ما در اوج نابرابری در برابر دشمن تسلیم نشدیم/ جوان فوتبالیست یک پیام جهانی و الهی را از روی سینه‌اش ارسال کرد
سردار سلامی گفت: ما خود را در برابر دشمن کوچک نمی شماریم چون به خداوند متصل هستیم، ملت ایران آن قدر بزرگ شده است که جنگ همه جانبه دشمن را حس نمی‌کند، در هیچ جای تاریخ نمی‌توانید کشوری را پیدا کنید که همه عالم علیه یک ملت بایستد و آن ملت آسیب نبیند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  فرمانده کل سپاه پاسداران در جمع  پاسداران کهگیلویه و بویراحمد گفت: هر چه امروز در اختیار داریم از این عزتی است که می بینید جهانی شده است، از اینکه ملت ایران در جهان سربلند شده است، ملت ایران زینت جهان اسلام و بشریت است.

 

سردار سلامی بیان کرد: سپاه فاتح قله های بزرگ در این سرزمین است، به شهدایی که این عظمت ها را آفریدند درود می فرستیم. هیچ ملتی به خودی خود بزرگ نمی شود، ما این تجربه را دیده ایم شاید بسیاری از این عزیزانی که اینجا هستند دوران باشکوه دفاع مقدس را ندیده باشند اما تاریخ آن را شنیده اند، ما در اوج نابرابری در برابر دشمن تسلیم نشدیم و نشان دادیم که این جریان حق است، خداوند دستان دشمنان ما را بست و قلبهایشان را از تپش انداخت.

 


وی افزود: بعضی از دوستان به ما می گویند دشمن خطرناک است اما ما در جواب می گوییم خداوند برای ما کافی است، اکنون می بینیم خدا چگونه راه را بر دشمنان ما بسته است؛ دشمنان ما بیش از نصف قدرت نظامی عالم را در دست دارند، وقتی با هم جمع می شوند ۵۰ درصد اقتصاد عالم و بیش از ۶۰ درصد سیاست عالم در اختیار آنهاست اما نمی توانند تصمیم بگیرند چرا که  هر چقدر دشمن بزرگ باشد خداوند می فرماید کوچک هستند.

 

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ابزارها در پس ذهن های مرعوب متوقف می شود، زیرا هرچقدر دشمن بزرگ باشد، خدا می گوید، کوچک است. اگر همه اینها جمع شوند(رئیس جمهور آمریکا، فرانسه، انگلیس و دیگران) قادر به آفرینش پشه ای نیستند و اگر پشه ای چیزی از آنها برباید، نمی توانند از آن پس بگیرند.

 

سلامی گفت: کفار نمی توانند بر شما سبقت بگیرند و رهبر عظیم الشان انقلاب نیز تاکید داشتند که همه استعداد ممکن را برای مواجه های بزرگ با دشمنانی که به ظاهر بزرگند به صحنه بیاوریم. البته نباید دشمن را کوچک شمرد و ما اینکار را نمی کنیم، اما خود را در مقابل دشمن کوچک نمی شماریم، چون به خداوند متصلیم.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: ما خود را در برابر دشمن کوچک نمی شماریم چون به خداوند متصل هستیم، ملت ایران آن قدر بزرگ شده است که جنگ همه جانبه دشمن را حس نمی کند، در هیچ جای تاریخ نمی توانید جایی را پیدا کنید که همه عالم بر علیه یک ملت بایستد و آن ملت آسیب نبیند.

 


سردار سلامی گفت: ما پاسداران این حقیقت را با اطمینان قلب باید بفهمیم، داستان هایی که خداوند در زمین برای ما درست می کند برای این است که با قلب هایمان از انقلابمان حفاظت کنیم، ما امروز قوی تر از دشمنان هستیم، قوی بودن امروز به داشتن قدرت نیست، دشمنان ما قدرت دارند اما اراده استفاده از آن را ندارند اما جمهوری اسلامی هم قدرت و هم اراده استفاده از آن را دارد.فرمانده کل سپاه گفت: مقام معظم رهبری یک موهبت الهی و تجلی مهر خداوند بر مومنان است، ما گاهی از رهبرمان شجاعت های می بینیم که باور هایمان را به امام حسین (ع) دقیق می کند، هنوز ما نمی دانیم متوقف کردن دشمن و فاصله انداختن بین او و سلاحش از کجا نشأت می گیرد.

 


وی با اشاره به حرکت بازیکن پرسپولیس پس از گلزنی در یکی از مسابقات این تیم گفت:  این کلام که اطاعت از رهبری تنها راه نجات کشور است، حقیقت بوده و این کلام الهی و واقعیت  بوده و شعار نیست، من این جوان فوتبالیست را ستایش می کنم که این شجاعت را داشت یک پیام الهی و جهانی را از روی سینه اش ارسال کرد که اطلاعت از رهبری تنها راه نجات کشور است.

 


سردار سلامی ادامه داد: آمریکایی ها می گویند بزرگترین ضعف ما نداشتن یک رهبر روحانی است، می گویند ما قدرت داریم اما رهبر نداریم ، تدبیر نداریم  و به واسطه نداشتن رهبر شکست می خوریم.

 


فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: اسلام عنصر دیگری است که به ما روح می دهد، هدف و قدرت می دهد، وقتی ما مرگ در راه خدا را آغاز زندگی بدانیم، در هیچ صحنه ای عقب نمی نشینیم. ایمان وقتی ظهور پیدا می کند، دشمن عقب می نشیند و معنویت که رهبر معظم انقلاب به عنوان گوهر درونی سپاه بر آن تاکید می کند، برای همین است، باید ایمانمان را قوی کنیم، با خدا مرتبط باشیم و به مردم نیز توجه کنیم.

 

وی اظهار کرد: مردم قائده قدرت ما هستند و رهبری قائمه نظام ماست. استوانه محکم و وسیع که تمامیت نظام به آن متکی است، مردم و قائده این نظامند. وقتی این قائمه و قاعده به هم مرتبط می‌شوند، هیچ قدرتی قادر به شکست دادن ملت نیست.سردار سلامی به لزوم امیدبخشی به جامعه اشاره کرد و گفت: باید در میان مردم زندگی کنیم تا با مشکلاتشان آشنا شویم و برای حل آن ها تلاش کنیم و باید به آنها امید بدهیم. امروز پرچم امید برافراشته شده است، امروز همه قدرت این نظام را تحسین می کنند، این اتفاقات به سادگی نمی افتد مگر اینکه این قوم مومن باشد، این لباس سبز دژ مستحکم مردم و کشور است.

 

انتهای پیام/7727

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.