شما اینجا هستید

دیدار سردار رجبی با دانشجویان دوره عالی اداری سپاه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار محمد حسین رجبی فرمانده  سپاه بیت المقدس کردستان ظهر امروز  در دیدار با دانشجویان دوره عالی اداری سپاه  اظهار کرد: زندگی در جامعه امروزه اقتضای فراگیری علم و دانش  را دارد و باید نیروهای ما  با کسب مهارتهای لازم بتوانند در جامعه خدمت کنند.

 

سردار رجبی افزود: شما  کسانی هستید که با علم و دانش خود آینده سپاه را خواهید ساخت و انتظار می رود که برای آینده ای خوب برنامه ریزی شود.

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان عنوان کرد:برای مقابله با تهدیدات باید عنصر فعال، سازنده و خلاق وجود داشته باشد و آن عنصر نیروی انسانی توانمندی است که  با حضور و دانش خود میتواند در مقابل هر گونه  دشمنی ایستادگی کند.

 

وی گفت:ما می خواهیم با آموزش نیروهای توانمند در سپاه در همه عرصه ها حرفی برای گفتن داشته باشیم و با کسب مهارت و علم  جوانانی شایسته برای آینده این کشور  تربیت کنیم.

 

 

سردار رجبی اظهار کرد: بهترین کار را هر کسی با دست خود رقم میزند بگونه ای که باید در هر راهی با استفاده از ظرفیتهای مناسب نتیجه مناسب آن را انتظار داشت.

 

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسدار انقلاب است افزود: دستگیری یکی از  افراد ضد انقلاب و  تحت حمایت آمریکا  ، اسرائیل و انگلیس نشانه اقتدار و توانمندی نیروهای سپاهی است که برای ما  جای افتخار ا و  خواری و شکست دشمن را در پی خواهد داشت که  همه این پیروزیها بسته به ایمان و عزت ما دارد.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس در جمع دانشجویان سپاه گفت: شناخت ویژگی‌های خود، پذیرش آن‌ها و تکیه کردن به آن‌ها به‌معنای خودباوری است و  رسیدن به خودباوری نشانه پذیرش تمام ابعاد وجودی خود، چه خوب و چه بد است پس با سر لوحه قرار دادن  خدا محوری و خود باوری میتوان جامعه و آینده خوب و درخشانی را رقم زد.

 

 

 در پایان سردار رجبی با توصیه  به این دانشجویان کفت: در هر کاری و در همه  مسایل زندگی همواره به یاد  خدا باشید چرا که یاد خدا  انجام همه کارها را سهل و آسان میکند وهر کسی با خدا و برای خدا در انجام وظیفه ای که بر عهد  دارد  معامله  کند به رستگاری خواهد رسید.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار