شما اینجا هستید

دیدار صمیمانه سردار رجبی با بسیجیان، خانواده‌ شهدا و پاسداران سپاه بیت المقدس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس  صبح امروز در دیداری صمیمی  با بسیجیان، خانواده شهدا و پاسداران سپاه بیت المقدس کردستان سرکشی و گفتگو کرد.

 

در این دیدار سردار رجبی اظهار کرد: خانواده شهدا چشم و چراغ این ملت هستند و در تمام دوران‌های انقلاب حضور فعال و چشمگیری داشتند.

 

 


فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با ا شاره به اینکه آرامش و امنیت امروز جامعه مرهون شهدا است گفت: تکریم خانواده شهدا و سرکشی از این خانواده‌ها باید جز اولویت مسئولین و مردم در این ایام باشد.

 

 

وی در ادامه به فلسفه وجودی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  اشاره کرد و گفت: پاسداری یک شغل نیست، بلکه رسالتی دینی است که حقیقت آن عبادت مجاهدانه است.

 

 

 فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود: پاسداری به معنای در مقام انجام تکلیف برآمدن و گام برداشتن در راه و مسیر ولایت مداری است که گذر از آن با اسقامت وتحمل سختی ها و ناملایمات همراه است.

 

 

در پایان سردار رجبی  پاسداری از انقلاب اسلامی را  باور و عملی پیش برنده  عنوان کرد و اظهار نمود: پاسداری هرگز ایستایی وتوقف ندارد و تنها کسانی می توانند در این راه موفق باشند که در صحنه و میدان جهاد اکبر پیروز شده باشد. 

انتهای پیام/g.s

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار