شما اینجا هستید

برگزاری رزمایش الی بیت المقدس در شهرستان سروآباد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، رزمایش الی بیت المقدس  در شهرستان سروآباد با حضور حداکثری گردان ها بیت المقدس و در ماموریت های تعریف شده در مورخه 18-19 مهر ماه در پارک جنگلی بسیج و با شعار چهل سال مردم داری ،امنیت و خدمت در شهرستان سروآباد برگزار گردید.

 


در ابتدای این مراسم، سرهنگ غفاریان اظهار کرد:این رزمایش به‌ منظور حفظ آمادگی همه جانبه، آموزش، افزایش بنیه رزمی، ارتباط مستمر با بسیجیان، بهره‌مندی از ظرفیت‌های محلی و تکمیل واحدهای پشتیبانی رزم با حضور بسیجیان گردان‌های واکنش سریع بیت‌المقدس درسطح شهرستان و همزمان در حوزه های مقاومت برگزار می‌شود که برنامه های توجیهی همانند امداد و نجات، سلاح شناسی، بصیرت و اخلاق شناسی، ساماندهی و سازماندهی، شب مانی در مکان های تعیین شده به یاد زمان جنگ، نماز جماعت و دعا در روز پنشجبنه برگزار می شود.

 

وی افزود: بسیج در همه اقشار وزوایای کشور گسترده شده و تلاش بر این است هرگونه خلا در این زمینه پر شود.

 


در ادامه  میرزایی سرپرست فرمانداری شهرستان  به اهمیت تشکیل گردان بیت المقدس و حضور فعال بسیجیان در همه عرصه های خدمتی اشاره کرد و افزود: امروز چشم همه جهانیان از اقتدار ایران اسلامی مات و مبهوت مانده،که این خود برگرفته از روحیه بسیجی می باشد.

 


همچنین در ادامه مراسم از خانواده شهدای شهرستان به رسم یادبود تقدیر و تشکر به عمل آمد و در پایان عملیات آفندی گردان بیت المقدس با انفجارات و عملیات امدادی به پایان رسید.

انتهای پیام/g.s

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار